Foxit Reader

İnternet kullanımı ve teknolojik cihazlar sayesinde internet üzerinden edinilen kaynakların okunması, araştırılması ve incelenmesi, son...

Foxit Reader
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 713

İnternet kullanımı ve teknolojik cihazlar sayesinde internet üzerinden edinilen kaynakların okunması, araştırılması ve incelenmesi, son dönemlerde oldukça artmıştır. Sırf çeşitli özelleşmiş belge ve dosya türlerini görüntüleyebilmek ve okuyabilmek adına, pek çok okuma programı ortaya konmuştur. Bu programların pek çoğu, PDF türü belgelere rahat erişim ve kullanım için yazılmıştır. Fakat bu tarz programların bazıları güvenilir değil, bazıları ise ücretsiz değildir. Yani, kullanıcılara hem ücretsiz, hem güvenilir, hem de fonksiyonel bir belge okuyucu program gerekmektedir. Bu noktada ise kullanıcıların karşısına tüm özellikleri ile birlikte Foxit Reader çıkmaktadır.

372129-foxit-reader

Foxit Reader, ücretsiz indirilmesi, basit kurulumu ve kolay kullanımı ile rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır. Bu programın tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri de, amaca uygunluk anlamında dosyaları çok hızlı bir şekilde açması, net bir şekilde okuması ve çoğu uzantıya uyumlu bir yapısının olmasından ileri gelmektedir. Foxit Reader’ı yalnızca bireysel kullanıcılar değil, büyük şirketler ve kurumsal yapılanmalar da sıklıkla kullanmaktadırlar. Programın cihazları yormaması ve performans olarak da seri çalışması, şirketleri bu programa çeken özelliklerden yalnızca bir tanesidir.

Foxit Reader, internet dünyasının güvenilir programlarından biri olmasının yanı sıra, yıllardır kullanıldığı için belli bir alt yapıyı da beraberinde geliştirmektedir. O nedenle tek seferde böylesine bir okuyucu programına hakim olmak tüm kullanıcılar için yararlı olacaktır. Programı siz de indirerek deneyebilir ve program özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.