360 Total Security

Her bilgisayar ve internet bağlantısı olan cihaz, internet üzerindeki çeşitli yazılımlardan, zararlı içeriklerden, hırsız programlardan ve...

360 Total Security
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.307 views

Her bilgisayar ve internet bağlantısı olan cihaz, internet üzerindeki çeşitli yazılımlardan, zararlı içeriklerden, hırsız programlardan ve güvenliği tehdit edici virüs ile trojen tarzı zararlılardan korunmak zorundadır. Çünkü bu tip programlar her anlamda bilgisayarlar için büyük tehdittir. Kişisel verilerin çalınması, bilgilerin ele geçirilmesi, sistemin bilerek ve isteyerek yavaşlatılması gibi durumlar, bu yazılımların bir sonucu olarak ortaya çıkarlar. Banka bilgilerinden özel fotoğraf albümlerine, akla gelen her veri bu programlar yüzünden tehlikededir. Ancak bilgisayarınızı bu tip programlardan korumak da bir o kadar mümkündür. Özellikle antivirüs programları bu konuda yeterli donanımı sağlamaktadırlar. Bu programların içinden en uygun olanlar seçilmeli ve kullanılmalıdır.

360-total-security-logo_300x300

360 Total Security antivirüs programı, söz konusu programlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilgisayarı adeta bir güvenlik görevlisi edasıyla korur ve yüklenmeye çalışılan tüm dosyaları didik didik eder. Bu noktada iyi bir tarama özelliği bulunan program, bilgisayarı da hızlandırarak performans açısından sistemi rahatlatır. Aynı zamanda otomatik olarak yüklenen programlar da bu denetimlerden geçer, uygun bulunmazsa 360 Total Security tarafından bu programlar yok edilir.

Her anlamda sistemi ve cihazı koruyan bu antivirüs programı ile rahat ve kolay bir bilgisayar kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Siz ister kontrol edin, ister etmeyin, bu program sizin yerinize sizin için bilgisayarınızı kontrol altında tutacaktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları