LG Smart Share İle Bilgisayardaki Videoyu Tv’nizden İzleyin

LG Smart Share bilgisayar, notebook, flash disk ve tablet gibi cihazlarınızda ki medyaları lg televizyonunuzda görüntülemenizi sağlar. Bu...

LG Smart Share İle Bilgisayardaki Videoyu Tv’nizden İzleyin
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2016 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 776

LG Smart Share bilgisayar, notebook, flash disk ve tablet gibi cihazlarınızda ki medyaları lg televizyonunuzda görüntülemenizi sağlar. Bu yazımızda lg smart share özelliğini bilgisayarımızdaki bir filmi televizyonumuza nasıl aktaracağımızı anlatacağız. Öncelik daha önce bir çok yöntem deneyip başarıya ulaşamayan arkadaşlarımız muhakkak olmuştur. Bu anlatımla kesinlikle başarıya ulaşacaksınız lütfen yılmayınız : )

LG Smart Share Özelliği Nasıl Kullanılır ? 
Makalemizin en altında bulunan bağlantıdan Lg Smart Share için bilgisayar yazılımı indirin. Lg smart share ine dursun. Şimdi ağ ayarlarımızı  ortak ağ yada iş ağı olarak yapılandırılmış sa bunu hemen ev ağına çevirin. Bu işlemi yaparken sanırım programınız inmiştir.İnen rar dosyasını açın ve içerisindeki setup.exe kurulum dosyasını açın İleri / Evet / İleri  adımlarından sonra programın kurulumu başlayacaktır.

Lg Smartshare kurulumu

Daha sonraki adımda aşağıda gibi bir ekran gelecek buradan dilerseniz paylaşmak istediğiniz video, film ve müziklerin klasörlerini değiştirebilirsiniz. Ben default ayarları bırakacağım bu şekilde bilgisayar kullanıcısının belgeler içerisindeki dosyaları rahat bir şekilde görebilecek.

Lg Smart Share Kurulum Ayarları

Son butonuna basıp kurulumu tamamlayın ve açılan ekran movie bölümüne giriş yapın şimdi bilgisayarımızdaki paylaştığımız dosyalar listelenecek ben örnek olması adıyla C:\Users\hp\Videos buradaki kısma bir adet film yolladım. Aşağıdaki resimde paylaşmış olduğum dosyaları görebilirsiniz.

Lg smart share paylaşılan dosyalar

Şimdi Lg televizyonunuzun başına geçin ve smart share bölümüne giriş yapın.Ben giriş yaptım ve sonuç aşağıdaki gibi : ) artık bilgisayarım televizyona senkronize olmuş durumda, bu arada unutmadan televizyonum wifi ile bağlanıyor bilgisayarım ise kablolu olarak bağlanıyor herhangi bir sorun problem olmuyor yeter ki aynı ağ üzerinde olsun gönüller bir olur : )

Bilgisayarımı artık lg televizyonumda görebiliyorum : )

Ben zaten smart share programını kullanmadan da buraya kadar yaptım bilgisayarımı görüyor ama videoları görmüyor diyen arkadaşlar olacaktır. 🙂 evet bende smart share programını kullanmadan önce çok uğraştım ama yapamamıştım, bütün özellikleri aktif etmeme rağmen 🙂 detaya fazla inmeden aşağıda birde video resmini koyuyorum : ) yine sorun sıkıntı yaşayan olursa yorum olarak iletirlerse yardımcı olurum ayrıca teşekkür yorumlarınızı gönderebilirsiniz 🙂 LG Smart share ile paylaştığım film lg televizyonumda

Sizde lg’nin bu muhteşem özelliğinden yararlanmak için hemen lg smart share pc yazılımını indirin ve flash diskle copy paste işinden kurtulun 🙂

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.