Discord

Discord programı ,ilk olarak oyun severler için geliştirilmiş bir sesli sohbet yazılımıdır. Discord sesli sohbetin yanı sıra tabi ki yazılı...

Discord
Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2017 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 625

Discord programı ,ilk olarak oyun severler için geliştirilmiş bir sesli sohbet yazılımıdır. Discord sesli sohbetin yanı sıra tabi ki yazılı olarak da sohbet imkanı sunmaktadır.

Türkiye’deki olumsuz koşullar nedeniyle insanlar bütçelerini ayarlamak için çeşitli tasarruf yöntemlerini araştırmaya başladı ve team speak gibi geçmiş den günümüze kadar gelen ve ücretli olarak kanal açılan programı tercih etmemeye başladı işte tam da bu nokta da discord ücretsiz olarak sunduğu kanal açma hizmetiyle kullanıcıların gözdesi haline gelmeyi başardı.

Discord programı sadece bilgisayar için değil ayrıca android ve ios cihazlar içinde ücretsiz olarak yazılı ve sesli olarak sohbet imkanı sunmakta. Yazılım içerisinde ayrıca gif ve video gibi dosyaları da kullanıcılar arasında gönderilebiliyor. Ücretsiz olarak açmış olduğunuz kanallara da hızlı davet et özelliğiyle de oyun içerisindeki arkadaşlarınızı kolayca kanalınıza ekleyebilir ve kanal ayarlarını gelişmiş olarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız online yada offline durumunu görebileceğiniz bu sesli sohbet programı sayesinde koordineli bir şekilde takım arkadaşlarınızla keyifle oyun oynayabilirsiniz. Son olarak discord’da sadece oda içerisinde değil özel olarak da karşılıklı konuşabilirsiniz.

PC için discord programı indirmek için tıklayın

Android cihazlar için discord yazılımı indirmek için tıklayın

İOS cihazlar için discord yazılımı indirmek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir