Android Kahve Falı Bakma Programı – Falcı Bacı

Android tablet ve cep telefonları için geliştirilmiş olan falcı balcı uygulaması android cihazınızdan kahve falı bakmaya yarayan bir...

Android Kahve Falı Bakma Programı – Falcı Bacı
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı:

Android tablet ve cep telefonları için geliştirilmiş olan falcı balcı uygulaması android cihazınızdan kahve falı bakmaya yarayan bir programdır. Falcı bacı programı sayesinde Türk kahvenizi içtikten sonra falcı arkadaşlarınızı aramanıza yada falcıya gitmenize gerek yok falcı bacı programıyla kahve falınıza android ortamda bakabilirsiniz.

 

Falcı bacı uygulaması falınıza baktırmak için ad soyad , ilişki durumu , kahve fincanı resmi ve kahve tabağı resmini programa girdikten sonra program daha önce bakılmış fallar içerisinden analiz yaparak sizin falınıza uygun sonuçları söyler ve falınıza bakar. Her fal bakma işlemi falcı programında 3 kredi karşılığı alınmaktadır. Artık ücret ödemek istemeyenler için programın birde şöyle bir özelliği mevcut ; program içerisinde 3 farklı reklam videosunu izleyerek kredi kazanabilir ve ücretsiz olarak kahve falınıza baktırabilirsiniz.

Falcı bacı uygulaması ekran görüntüleri;

Android Kahve Falı Bakma Programı 1 Android Kahve Falı Bakma Programı 2 Android Kahve Falı Bakma Programı 3

Falcı bacı uygulamasını indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir