Android için Adobe Flash Player İndir

Adobe firması android 4.0 ve üstü için adobe flash player desteği çıkartmayacağını duyurmuştu ve dediği gibi de yaptı artık adobe flash...

Android için Adobe Flash Player İndir
Eklenme Tarihi: 6 Kasım 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.129

Adobe firması android 4.0 ve üstü için adobe flash player desteği çıkartmayacağını duyurmuştu ve dediği gibi de yaptı artık adobe flash player’ı google play store sayfasında bulamazsınız. Adobe flash player uygulaması internetten herhangi bir flash dosyayı açmaya yarayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanım alanında örnek verecek olursak internet’ten oynadığınız flash oyunlar , videolar  ve filmlerde bu adobe flash player uygulaması aracılığıyla açılmaktadır. Kısaca android cihanızında olmazsa olmaz programlardan bir tanesi  adobe flash player uygulaması diyebiliriz.

 

Bütün bu dertlerden kurtulmak için sizler için özel olarak hazırladığımız android için adobe flash player uygulamasını indirerek video izleme sorununu çözebilirsiniz. Öncelikle aşağıdaki indirme bağlantısından uygulamayı indirin daha sonra indirilen apk dosyasını android cihazınıza kurun ve google chrome tarayıcısı hariç herhangi bir tarayıcıda internet’e girerek örnek bir flash oyun sitesinden oyun sayfasına girerek oyunun açıldığını göreceksiniz ve android için adobe flash player sorununu çözmüş olacaksınız.

Adobe flash player apk uygulamasını indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir