Deep Freeze indir

Bu yazıda Deep Freeze programını ve bu programın ne işe yaradığını bu programın sürümlerini anlatan bir konu hazırladık. Deep...

Deep Freeze indir
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.291 views

Bu yazıda Deep Freeze programını ve bu programın ne işe yaradığını bu programın sürümlerini anlatan bir konu hazırladık.
Deep Freeze programı yıllardır acemi kullanıcılar ve internet kafe sahipleri için çok büyük bir kurtarıcı görevi üstlendi. Programın görevi, program bilgisayara kurulduktan sonra hangi durumdaysa, o durumu koruyor. Acemi bir kullanıcı işletim sistemi dosyalarını silerse bile bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra her şey eski haline dönebiliyor. Bu programın nimetlerinden en çok faydalananlar şüphesiz ki internet kafe sahipleri. Bilgisayarlarına format attıktan programları yükledikten ve oyunlarını da kurduktan sonra bilgisayarın tertemiz kararlı çalışır hale gelmesinin ardından bu programı kurarak saat başı el değiştiren bilgisayarlarını koruyacak tek program olan deep freeze yi kuruyorlar ve arkalarına yaslanıp keyiflerine bakıyorlar. Bu program olmasaydı hiçbir internet kafeci onca bilgisayarın derdini çekmezdi.

Deep Freeze indir
İnternet kafelerin dışında çocukları ders çalışsın diye bilgisayar alan veliler için de bulunmaz bir nimet. Bilgisayar sürekli virüsler bulaştıran acemi kullanıcılar deep freeze programı sayesinde her gün format atmak derdinden kurtuluyorlar.

Deep Freeze indirme işlemeni başlatmak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları