Curse Voice

Curse Voice programı tamamıyla league of legends oyuncuları için curse firması tarafından geliştirilen ücretsiz ve kaliteli bir sesli sohbet...

Curse Voice
Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2017 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 538

Curse Voice programı tamamıyla league of legends oyuncuları için curse firması tarafından geliştirilen ücretsiz ve kaliteli bir sesli sohbet programıdır.

Curse yazılımı league of legends ile tamamıyla entegreli çalışmakta olup lol içerisindeki takım arkadaşlarınızla özellikle maç anında en önemli olan sesli sohbet etmenizi sağlamaktadır. Tabi ki sesli sohbet yapabilmeniz için takım arkadaşlarınızda bu programı kullanması gerekiyor, makalemizin başında dediğimiz gibi curse voice programının lol altyapısıyla entegreli bir şekilde çalışması sebebiyle şampiyon seçim sırasında arkadaşlarınızında programı kullanıp kullanmadığını görebiliyorsunuz ve kullanmayanları da programı yüklemek için davet edebiliyorsunuz.

Curse Voice sesli sohbet programının kullanımı ise oldukça basit diğer sesli sohbet yazılımları gibi oda kurup arkadaşlarınızı odaya davet edip sadece oda içerisindeki oyuncularla ücretsiz bir şekilde sesli sohbet yapabiliyorsunuz. Daha önce hiç lol için sesli sohbet programı kullanmadıysanız kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir programdır, üstelik oyunculara ücretsiz olarak sunulması ve hızlı altyapısıyla diğer sesli sohbet programlarından kendini bir tık öne atıp kullanıcılara özellikle maç anında büyük bir destek sağlamaktadır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir