Travelling Millionare Oyunu Paramanya Olarak Yerli Oyunculara Ulaştı

Hepimiz zamanında Monopoly tarzı oyunlar oynadık ve belki halen de oynamaya devam ediyoruz. Bu nedenle de bu tarz emlak ve zar oyunlarına...

Travelling Millionare Oyunu Paramanya Olarak Yerli Oyunculara Ulaştı
Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 789

Hepimiz zamanında Monopoly tarzı oyunlar oynadık ve belki halen de oynamaya devam ediyoruz. Bu nedenle de bu tarz emlak ve zar oyunlarına alışkınız. Severek oynanan bu tür oyunlar, teknolojinin de gelişmesi ile beraber pek çoğumuz için farklı tatları yakalamaya başladı. Bu tarz oyunları tarayıcı oyunlarına dönüştüren yapım ve geliştirme şirketleri, yakın zamanda bu alanda marka olmuş oyunları da dijital ortama aktardılar. En nihayetinde bugün, internette yapacağınız ufak bir araştırmayla bile bu tarz oyunlara denk gelebilirsiniz.

Sıfırdan oyun yapmanın yanı sıra, bilindik markaların oyunlarını dijital mecraya aktarma durumu söz konusu olsa da, yeni tip oyunların piyasada yer alması her zaman için çok daha ilgi çekici oluyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran Travelling Millionaire oyunu, bu oyunlardan bir tanesini oluşturuyor. Oyun, emlak oyunu olmasının yanı sıra bu güne kadar ülkemizde pek fazla tanınmamıştı. Çünkü oyunda Türkçe dil desteği konusunda sıkıntılar vardı. Ancak bugün, Paramanya adı ile bu oyunun ülkemize giriş yaptığını görmüş olduk. Söz konusu oyun sayesinde, zar atıp ilerleyen pek çok oyuncu, bilgisayar başında keyifli zamanlar geçirebiliyorlar.

Oyunun içinde İstanbul, İzmir, Eskişehir gibi Türk şehirleri var. Bu şehirleri seçerek haritalar üzerinde oyuna devam etmeniz mümkün oluyor. Şimdi siz de bu oyuna bir göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.