Bentley Sevdalıları Vertu’nun Yeni Telefonuna Hasta

Dünya çapında tanınan ve ürettiği lüks telefonlar ile bilinen Vertu, son günlerde çarpıcı bir ürünü ile gündeme geldi. Bentley markasına...

Bentley Sevdalıları Vertu’nun Yeni Telefonuna Hasta
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 394

Dünya çapında tanınan ve ürettiği lüks telefonlar ile bilinen Vertu, son günlerde çarpıcı bir ürünü ile gündeme geldi. Bentley markasına özel olarak ürettiği ikinci cihazı piyasanın beğenisine sunan marka, daha önce Ferrari için de böyle bir cihaz üretmişti. Evinin garajında Bentley bulunan varlıklı insanları hedef alarak bu üretimi gerçekleştiren firma, özellikle cihazın karizmatik yapısını Bentley karizmasına yakınlaştırmış durumda.

Bentley markasının Mulsanna Speed modelinden esinlenen ve bu yönde bir gelişim haritası uygulanan Signature for Bentley isimli cihaz, içeriğinde pek çok önemli ve kaliteli malzeme barındırıyor. Cihazda hem karbon fiber, hem de deri malzeme bulunması, bu durumu kanıtlıyor. Öte yandan cihaz için kullanılan derinin, lüks araçlardaki kaliteli deriler ile aynı olduğu da belirtilen noktalar arasında yerini alıyor.

Cihazın ön yüzünde Bentley logosu var. Tamamı ile el yapımı ve emek dolu bir ürün olan cihaz, ince işlemeleri ile dikkat çekiyor. Kişiselleştirilebilir olduğu için de sevilen bu telefon, üzerindeki deriye kadar kullanıcı zevkine bırakılıyor. Cihaz bir akıllı telefon değil, yani fazla bir fonksiyonu yok. Yalnızca arama yapılabilen ve mesaj gönderilebilen bu telefon, 2015 yılının Eylül ayında vitrindeki yerini alacak. Söz konusu cihazın fiyat etiketinde ise 22.800 Dolar yazacağı ifade ediliyor. Hedef kitlede ise şu an büyük bir heyecan duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.