Samsung s5 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Samsung s5 telefonlarda nasıl ekran görüntüsü alınacağını bilmeyenler için s5 ekran görüntüsü nasıl alınır? sizlere anlatacağım....

Samsung s5 ekran görüntüsü nasıl alınır?
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.525 views

Samsung s5 telefonlarda nasıl ekran görüntüsü alınacağını bilmeyenler için s5 ekran görüntüsü nasıl alınır? sizlere anlatacağım. Öncelikle ekran görüntüsü nedir ? ondan bahsedelim. Ekran görüntüsü bir telefonda yada bilgisayarda bulunduğunuz ekranın resmini çekmek anlamına gelir. Telefonumuzda oyun oynarken yada bir sorunla karşılaştığımızda ekran görüntüsü almak isteyebilir ve bunları da arkadaşlarınız la paylaşabilirsiniz.

Şimdi ekran görüntüsü çekmenin ve ekran görüntüsü almanın ne olduğunu anladıysak samsung s5 telefonlarda ekran görüntüsü nasıl alınır hemen öğrenelim. Öncelikle ekran görüntüsü almak istediğiniz yere geliniz. Daha sonra home tuşu yani telefonun alt kısmında ortada bulunan tuşa ve ardında güç açma kapama tuşuna basın bu tuşta telefonda hemen sağ tarafta bulunmaktadır. Hatta olayı daha iyi kavrayabilmeniz için aşağıda tuş kombinasyonun bir resmini ekliyorum.

Samsung s5 ekran görüntüsü nasıl alınır?

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi samsung galaxy s5 ekran görüntüsü almak için 1 ve 2 olarak numaralandırılmış tuşlara basarak kolaylıkla ekranın resmini çekebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları