Android Sudoku indir

Kiwi mobile tarafından android cihazlar için ücretsiz olarak çıkartılmış olan sudoku oyunu her gün bulmaca çözdüğümüz sudoku oyunu gibi oldukça başarılı ve sorunsuz bir uygulamadır. Android Super sudoku oyunu içerisinde klasik sudokunun yanı sıra 5 farklı oyun modu da bulunmaktadır. Yani Standart Sudoku, Sudoku-x, Hyper Sudoku, Yüzde Sudoku, Renk Sudoku ve Squiggly Sudoku olmak üzere 6 farklı oyun modu bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde 5 adet’te zorluk seviyesi bulunmaktadır. Zorluk seviyelerini artıran oyun içerisinde kendinizi daha da geliştirebilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Sadece online olarak değil offline olarakta oynayabileceğiniz bu oyun içerisinde her seviye de toplamda 100 adet sudoku bulmacası bulunmaktadır. Ücretsiz olarak android sudoku oyununu google play store’den indirmek için tıklayın.

Android Sudoku indir

Kiwi mobile tarafından android cihazlar için ücretsiz olarak çıkartılmış olan sudoku oyunu her gün bulmaca çözdüğümüz sudoku oyunu gibi oldukça başarılı ve sorunsuz bir uygulamadır.

Android Super sudoku oyunu içerisinde klasik sudokunun yanı sıra 5 farklı oyun modu da bulunmaktadır. Yani Standart Sudoku, Sudoku-x, Hyper Sudoku, Yüzde Sudoku, Renk Sudoku ve Squiggly Sudoku olmak üzere 6 farklı oyun modu bulunmaktadır. Ayrıca oyun içerisinde 5 adet’te zorluk seviyesi bulunmaktadır. Zorluk seviyelerini artıran oyun içerisinde kendinizi daha da geliştirebilir ve rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Sadece online olarak değil offline olarakta oynayabileceğiniz bu oyun içerisinde her seviye de toplamda 100 adet sudoku bulmacası bulunmaktadır.

Ücretsiz olarak android sudoku oyununu google play store’den indirmek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Spotify İndir Son Sürüm

Spotify,  müzikseverlere birçok avantaj sunan bir hizmettir! İşte Spotify’nin bazı özellikleri:   Reklamsız Müzik Akışı: Spotify Premium ile reklamları unutun! Şarkılarınızı kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz.   Yüksek Ses Kalitesi: Premium üyeler, daha yüksek ses kalitesinde müzik dinleyebilirler. Bu, müziği daha net ve zengin bir şekilde deneyimlemenizi sağlar.   Çevrimdışı Dinleme: İnternet bağlantınız olmadığında bile sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Önceden indirdiğiniz şarkıları çevrimdışı modda çalabilirsiniz.   Kişisel Çalma Listeleri: Kendi çalma listenizi oluşturabilir ve istediğiniz şarkıları ekleyebilirsiniz.   Sınırsız Erişim: Spotify Premium olarak sevdiğiniz sanatçıları telefonunuzda indirebilir veya istediğiniz  an internetsiz dinleyebilirsiniz. Spotify popüler müzik ve podcast platformu Spotify’nin özel bir sürümüdür. Normalde Spotify’nin ücretsiz sürümü reklamlarla ve sınırlı özelliklerle birlikte gelirken, Premium sürümü reklamsız ve daha fazla özelleştirme seçeneği sunar.   Spotify Premium, reklamsız müzik akışı ve çevrimdışı dinleme gibi özellikler sunar. ve Sevdiğiniz sanatçıları istediğiniz cihazda, istediğiniz an dinleyebilirsiniz. Cep telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda sınırsız erişim sağlar.  

Mobizen Mobil Ekran Kaydı İndir

Mobizen Mobil Ekran Kaydedici   Mobizen Mobil Apk, telefonunuzdan ekran kaydı almanız için geliştirilmiş kolay kullanışlı ve kullanıcı dostu olan Mobizen Mobil Apk hemen sende indirebilirsin. Ayrıca tüm menüler ücretsiz. Filigran kaldırmak bile ücretsiz. Kendi kayıt kalitesi ayarlayabilir, Arka plan müziği değiştirilebilir veya kaldırılabilir. Kayıt sırasında ekranı çizelebilir ayrıca not yazabilirsiniz.   BAŞLICA ÖZELLİKLERDEN BAHSEDELİM !!!   -Facecam özelliği ile kendi tepkilerini oyun ile beraber ses kaydıyla kaydet! -En yüksek kalite 1080P Çözüm, 12.0Mbps Kalite, 60 FPS ayarlanabilir. -Hafıza kartı ile daha uzun ve kaliteli videoları kaydedebilirsiniz. -Temiz ekran kaydedici moduyla filigransız logosuz bir ekran kaydet!   – Mobizen Mobil Apk ekran kaydedicisinin %100 bütün özelliklerinden yararlanmak için, kayıt, kamera, mikrofon ve başka aplikasyonların üzerinden çiz, kurallarının kabul edilmesi gerekiyor.   Dilerseniz Uygulamayı orjinal sürümünü burdan indirebilirsiniz.   Google Play Store’den indir İos App Store’den indir   MOBİZE PREMIUM APK uygulamasını İndirmek için aşağıda TIKLAYINIZ butonuna tıklayarak indirebilirsiniz,  

Subway Surfers.Apk v2.13.2 Para Hileli İndir

Subway Surfers, 2013 yılında çıkmış günümüzde hala ilgi gösterilen spor-aksiyon Android ve iOS platformlarında oynanabilen geniş tabanlı video oyunudur. 2019 yılında şubat ayından itibaren Google Play Store üzerinde 1 milyar kullanıcı barajını aşmıştır. Tren yolunda koşarak altınları toplayıp en yüksek puanı yaparak arkadan koşan bekçi ve köpeğinden kaçma esasına dayalı olup ilerledikçe oyun hızlanmaktadır. Subway Surfers hileli sürümünde bulunan anahtar hilesiyle güvenlik görevlisine yakalansanız bile tekrardan kalkıp oyununuza devam edebilirsiniz. Para hilesini sadece kaykayları almak için veya karakterinizi değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ancak ana karakterin Jake olduğunu unutmayın. Yapabildiğin kadar hızlı HAMLE YAP! Gelen trenleri ATLAT! Oyunu hemen indirmek için aşağıdaki linke tıkla

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele