Lenovo Akıllı Telefonları Android 5.0 Güncellemesine Kavuştu

Akıllı telefonlar için güncellemelerin önemi oldukça büyük. Cihazın performansının artmasından uygulamaların tam anlamı ile...

Lenovo Akıllı Telefonları Android 5.0 Güncellemesine Kavuştu
Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 686 views

Akıllı telefonlar için güncellemelerin önemi oldukça büyük. Cihazın performansının artmasından uygulamaların tam anlamı ile kullanılmasına, kullanıcının farklı tatlar almasından diğer noktalara kadar pek çok detayda öne çıkan işletim sistemi güncellemeleri, özellikle Android işletim sistemlerinde telefon marka ve modellerine göre farklı zamanlarda gerçekleşebiliyor. Her ne kadar İOS işletim sisteminin eş zamanlı olarak Apple cihazlara düşmesi gerçekleşse de, Android işletim sistemlerinde bu durum daha farklı şekilde meydana geliyor.

Son olarak Lonovo akıllı telefonlara da uğrayan Android 5.0 işletim sistemi güncellemesi, VIBE X2, VIBE Z2 Pro, VIBE Z2, S90 ve P70 modelleri için aktif edildi. Her ne kadar sene sonunda Android M gibi yeni nesil bir işletim sisteminin devreye alınacağından bahsedilse de, 5.0 olarak bilinen Lollipop güncellemesi çeşitli markalar nezdinde kendini göstermeye devam ediyor.

Tayvan menşeli şirket Lenovo, ilerleyen günlerde S60, S850, S580, A328, A536 ve A319 modelleri için de Lollipop güncellemesini devreye alacağını açıkladı. Şu an için yeni güncellemelerine kavuşan kullanıcılar, telefonlarını maksimum verimlilikte kullanmanın hesaplarını yapıyorlarken, aynı zamanda da yeni nesil işletim sistemlerinin ne zaman için kendi cihazlarına geleceğinin de hesabını yapıyorlar. Çünkü ne Android hakkında, ne de Lenovo bünyesinde herhangi bir açıklama yapılmıyor. Bizler de bu durumu bekleyip göreceğiz ve sizler için sayfalarımıza taşıyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları