Body Massager Pro – Android Titreşimli Masaj Yapma Uygulaması

Ücretsiz profesyonel bir masaja ne dersiniz ? Yada profesyonel bir masaj aletine ne dersiniz ? Artık ağrıyan kaslara son! Yayınlandığı andan...

Body Massager Pro – Android Titreşimli Masaj Yapma Uygulaması
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 866

Ücretsiz profesyonel bir masaja ne dersiniz ? Yada profesyonel bir masaj aletine ne dersiniz ? Artık ağrıyan kaslara son! Yayınlandığı andan itibaren on binlerce kişi tarafından ilgiyle indirilen ve gerçek bir profesyonel masaj aletini aratmayan yeteneklere özelliklere sahip, birbirinden farklı titreşim yeteneklerine ve onlarca masaj yapabilme yöntemlerini uygulayabilen müthiş bir ücretsiz Android uygulaması.

 

Bu uygulamanın kullanımı gerçekten çok basit. Bir masaj aletini andıran kullanım yapısı ile profesyonel bir kullanım hissi veriyor. Aynı zamanda Body Massager Pro uygulamasının indirilebilir iki farklı dilde versiyonları bulunuyor. İngilizce ve Türkçe olmak üzere yayınlanan ve şu sıralar play store’de en fazla dikkat çeken ve indirilen uygulamalar arasında yerini aldı bile. Emin olun bu uygulamayı kullananlar kendilerini gerçekten rahatlamış hissedeceklerdir. Profesyonel bir masajcıya yada masaj aletine ihtiyacınız var ise bu uygulama tam size göre!

Uygulama ekran görüntüleri ;

masaj yapma uygulaması 1 masaj yapma uygulaması 2

İngilizce destekli versiyonunu indirmek için tıklayın.
Türkçe destekli versiyonunu indirmek için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir