Driveclub Oyunu İnceleme (PS4)

Son dönemlerde bildiğiniz gibi bir çok oyun artık daha çok online dünyaya önem verir hale geldi. Yarış oyunlarında dahil olduğu bu platforma,...

Driveclub Oyunu İnceleme (PS4)
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2014 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.113

Son dönemlerde bildiğiniz gibi bir çok oyun artık daha çok online dünyaya önem verir hale geldi. Yarış oyunlarında dahil olduğu bu platforma, ilerleyen günlerde Ubisoft tarafından geliştirilen müthiş bir yapıya sahip The Crew’de katılarak oyunseverlerle buluşacak. Yarış oyunları tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği ve Evolution Studios tarafından geliştirilen Driveclub, oyun ile ilgili yayınlanan video ve görsellerle oyun dünyasına bomba gibi düştü. Ps4’de gerçek bir yarış oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

 

driveclup-oyunu

Driveclup oyununa başladığınızda oldukça gaza gelebileceğiniz bir video size merhaba diyor. Güzel bir arkafon müziği ile videoyu seyrederken oyun ile ilgili de az çok fikir sahibi olabiliyorsunuz. Eğer tek kişilik bir yarış oyunu seviyorsanız biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz çünkü oyunun menüsü de dahil olmak üzere birçok bölümünde online içerikler yer alıyor. Tamamen Türkçe dil desteği yer alan oyunun menüsünde Kulüp, Profil, Garaj, Sür, Kapışmalar ve Ayarlar gibi bölümler yer alıyor. Driveclup oyununda başarılı bir şekilde tamamladığınız her yarış ve yarışlarda göstermiş olduğunuz performanslar size puan olarak geri dönüyor ve bu puanları kullanarak oyun içerisinde birçok artıya sahip olabiliyorsunuz. Yeni araçları ve araçlarınızdaki düzenlemeleri, seviye atlamaları bu puanları kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz.

driveclup-oyun

Oyunun kulüpler bölümü oldukça eğlenceli zira arkadaşlarınızla birlikte kuracağınız bir kulüpte oldukça keyifli anlar geçirebiliyorsunuz. Sür bölümünde ise karşımıza Tek Etkinlik, Multiplayer ve Tur şeklinde 3 farklı oyun modu yer alıyor. Bu bölümlerde isterseniz bireysel olarak istersenizde online olarak yarışlar yapabiliyorsunuz. Çeşitli ülkelerde yer alan birbirinden farklı pistler ve 50 tane yarış arabasının yer alıyor. İlerleyen dönemlerde çıkacak olan eklentilerle birlikte daha fazla pist ve araca oyuncular ulaşabilecekler. Yarış oyunu tutkunuysanız Driveclup oyununu mutlaka oynamalısınız. İyi eğlenceler !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.