20 Dolar’a Yeni Nokia 105 Almak İster Miydiniz?

Microsoft, Nokia’yı bünyesine almasının ardından peşi sıra hamleler ile ilgiyi üstüne çekmişti. Akıllı telefonların pazarı domine ettiği...

20 Dolar’a Yeni Nokia 105 Almak İster Miydiniz?
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 367

Microsoft, Nokia’yı bünyesine almasının ardından peşi sıra hamleler ile ilgiyi üstüne çekmişti. Akıllı telefonların pazarı domine ettiği mobile dayalı sektörde, Nokia’nın eski modellerinin modern düzenlemeler eşliğinde yeniden kullanıcılara kazandırılması gündeme gelmişti.

Yaklaşık iki sene önce Microsoft tarafından duyurulan Nokia 105 modeli, yeni versiyonu ile tanıtıldı. Pek çok anlamda geliştirilen ve piyasanın beğenisine sunulan bu model, ilk satışa çıktığı andan itibaren defalarca farklı yeniliklere uğradı.

Daha önceki modellerde olmayan çift sim kart özelliği, bu ürüne yerleştirildi. Öte yandan rehber kısmına 2000 kişinin kaydedilmesi için de gerekli düzenleme yapıldı. Cihazın ekranı ise 1,45 inç olarak ortaya çıkarıldı. Söz konusu renkli ekranı ve rahat bir kullanım sunan sade ara yüzü ile beğeni toplayan bu ürün, 800 mAh kapasiteye sahip bir pil ile 15 saatlik bir konuşma süresi de sağlıyor.

Nokia dendiğinde akla gelen ilk oyun olan Snake, bu cihazda “Snake Xenzia” ismiyle kurulu durumda yer alıyor.

Ürünün ölçüleri 108,5 mm × 45,5 mm × 14,1 mm… Ek olarak bu cihazda mini SIM kartların kullanılabildiğini de hatırlatmak istiyoruz. Cihazın dış renk seçenekleri de mevcut durumda. Yani kullanıcı, telefonu için sevdiği bir rengi seçme şansına sahip olabiliyor.

Microsoft bu yenilenen ürününü, yalnızca 20 Dolar karşılığında kullanıcılara satıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle