Android POYOPOYO Oyunu Türkçe

Çinde oldukça popüler ve en çok oynananlar oyunlar listesinde olan POYOPOYO oyunu Türkçe versiyonu çıktı ve google play store'de yayında....

Android POYOPOYO Oyunu Türkçe
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.029

Çinde oldukça popüler ve en çok oynananlar oyunlar listesinde olan POYOPOYO oyunu Türkçe versiyonu çıktı ve google play store’de yayında. Android telefonlar için üretilmiş olan oyun cand crush saga ve  farm heroes saga tarzına benzeri bir yapıya sahip. Oyun içerisinde 5 sevimli hayvan karakterini birleştirip haritayı olabildiğince temizlemeye çalışıyorsunuz.

Poyopoyo android oyunu indir

 

Candy rush saga tarzı oyunlardan en büyük farkı ise oyun sadece tek kişilik değil sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla da kıyasıya bir yarışa girebiliyorsunuz. Dilerseniz internet üzerinden rastgele seçeneğiyle oyunu oynayan diğer kullanıcılarla da yarışabilirsiniz. PoyoPoyo türkçe android uygulamasında her yeni level yeni bir macera demek oyunda toplamda 1565 seviye bulunuyor .

poyopoyo karşılıklı oyun oynamak

Android POYOPOYO Türkçe mobil uygulamasının tanıtım videosu ;

Aksiyon ve kıyasıya bir mücadele serüveni içerisinde olmak istiyorsanız bulmaca ve zeka oyunu olan Android POYOPOYO uygulamasını https://play.google.com/store/apps/details?id=org.cocos2dx.poyopoyoT&hl=tr sayfasından indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.