SİMS 3 Türkçe Yama

Efsanevi oyunlar arasında yerini alan SİMS 3, bugüne kadar pek çok kişi tarafından oynanan harika bir strateji ve planlama oyunudur. Oyun içindeki...

SİMS 3 Türkçe Yama
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.525

Efsanevi oyunlar arasında yerini alan SİMS 3, bugüne kadar pek çok kişi tarafından oynanan harika bir strateji ve planlama oyunudur. Oyun içindeki Sim’ler ile olması gereken bir hayat idare edilebildiği gibi, aynı şekilde pek çok karakterin idaresi de sağlanabilmektedir. Karakterlerin kontrolü ve diğer noktalarda olması gereken desteklerin verildiği oyun genelinde, yıllar içinde yeni serilerin yapay zeka yönünden daha kuvvetli oldukları görülmektedir. Yani karakterler, oyuncuların destekleri ya da yönlendirmeleri olmadan da sıradan bir hayat sürebilmektedirler. Bu doğrultuda, oyundan alınan zevk de artmaktadır.

SİMS 3 için bambaşka bir ayrıntı da dili ile ilgilidir. Bugüne kadar oyunun dilini değiştiren yamaların pek ortaya çıkmaması, çıkanların ise iyi birer örnek çalışma olmaması nedeni ile, söz konusu Türkçe yama kendini göstermiştir. Yani oyun, bundan sonrası için çok daha zevkli ve ilgi çekici bir hal almaktadır. Oyun oynanırken açıklamaları anlamak, yapılması gerekenleri yapmak, görevleri öğrenmek ve diğer gereken tüm ihtiyaçları fark etmek, bu yama sayesinde mümkün olacaktır.

Türkçe yama kurulumunda, shared dosyasında yer alan resource.cfg ve uninstall.exe dosyasını GameData – Shared içine gönderen oyuncular, aynı zamanda Shared – Packages dosyasının içinde yer alan FullBuild5 package ve uninstall.exe dosyalarını da Gamedata – Shared – Packages içine atabiliyorlar. Bu şekilde SİMS 3 için Türkçe yama da kusursuzca kurulmuş oluyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.