Microsoft word indir

Microsoft word programı microsoft en gözde office uygulamaları arasındandır. Word programı metin editörü ve doküman oluşturma programları...

Microsoft word indir
Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 9.425 views

Microsoft word programı microsoft en gözde office uygulamaları arasındandır. Word programı metin editörü ve doküman oluşturma programları arasında şüphesiz en popüler ve en iyilerinin arasında yer almaktadır.

 

Microsoft word programı sayesinde oluşturacağınız doküman ve yazılarda çeşitli metin araçlarıyla renk , boy, yazı stili gibi ayarlamaları yapabilir. Ayrıca bu dokümanlara resim ekleyebilir çeşitli sayfa stilleriyle kenar boşlukları ve üst  / alt satır ekleyebilirsiniz. Özellikle kitap ve tez hazırlamakta kullanıcılarına büyük kolaylık veren microsoft word programı bütün windows sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Microsoft word programını bilgisayara indirip kurmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış installer uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip ve ardından çalıştırın daha sonra en güzel haliyle microsoft word programı bilgisayarınıza yüklenecektir. Bu yükleme işlemi sırasında microsoft’un hizmetlerinden olan microsoft live id ve şifre ile giriş yapmayı unutmayın live id namı değer msn hotmail vs. diyebiliriz : )

word programıyla yetinmeyin ben microsoft office’ın bütün paket halinde indireyim derseniz microsoft office 2010 indir başlıklı konumuzu ziyaret edin.

Bana tüm paket lazım değil word olsa yeter derseniz microsoft word indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları