Google Chrome indir

Google chrome tarayıcısı google’un çıkartmış olduğu ve google’un en gözde ürünlerinin arasında yer alan bir programdır. Google chrome gerek hızlı geçişleri gerekse bünyesinde bulundurduğu özelliklerle kısa zamanda kullanıcıların beğenisi topladı ve tarayıcılarda lider konumlarda yükselmiştir. Google chrome tarayıcısının gözde özellikleri; Eklenti : eklenti desteği sayesinde galeride bulunan binlerce eklenti içerisinde yeni eklentiyi ekleyip tarayıcınızda işlemlerde faydalı eklentiler sunar. Gizli mod : gizli mod özelliği sayesinde internet sitelerinde dolaşırken iz bırakmazsınız ve bunu geçmiş olarak kayıt etmez. Kod doğrulama : altyapısında bulundurduğu kod doğrulama algoritmasıyla gezindiğiniz web sitelerindeki yanlış kodlamaları olabildiğince düzeltir ve daha kullanışlı bir web deneyimi sunar. Gelişmiş sekmeler : tek ekranda dinamik sayfalar oluşturabilir ve yeni sekmeler açabilirsiniz. Güvenli web deneyimi :  Zararlı yazılım ve kod içeren sitelere girmeye kalktığınızda sizi uyarır ve güvenliğinizi sağlar. Yedekleme ve yedek yükleme:  Bilgisayarınıza format atmak istediğinizde yer imlerini yedekleyebilir ve format sonrası bu yer imi ve ayarlarınızı google chrome tarayıcınıza geri […]

Google Chrome indir

Google chrome tarayıcısı google’un çıkartmış olduğu ve google’un en gözde ürünlerinin arasında yer alan bir programdır. Google chrome gerek hızlı geçişleri gerekse bünyesinde bulundurduğu özelliklerle kısa zamanda kullanıcıların beğenisi topladı ve tarayıcılarda lider konumlarda yükselmiştir.

Google chrome tarayıcısının gözde özellikleri;
Eklenti : eklenti desteği sayesinde galeride bulunan binlerce eklenti içerisinde yeni eklentiyi ekleyip tarayıcınızda işlemlerde faydalı eklentiler sunar.
Gizli mod : gizli mod özelliği sayesinde internet sitelerinde dolaşırken iz bırakmazsınız ve bunu geçmiş olarak kayıt etmez.
Kod doğrulama : altyapısında bulundurduğu kod doğrulama algoritmasıyla gezindiğiniz web sitelerindeki yanlış kodlamaları olabildiğince düzeltir ve daha kullanışlı bir web deneyimi sunar.
Gelişmiş sekmeler : tek ekranda dinamik sayfalar oluşturabilir ve yeni sekmeler açabilirsiniz.
Güvenli web deneyimi :  Zararlı yazılım ve kod içeren sitelere girmeye kalktığınızda sizi uyarır ve güvenliğinizi sağlar.
Yedekleme ve yedek yükleme:  Bilgisayarınıza format atmak istediğinizde yer imlerini yedekleyebilir ve format sonrası bu yer imi ve ayarlarınızı google chrome tarayıcınıza geri yükleyebilirsiniz.
En son teknoloji uyumu : internet sitelerinin kodlanmasında ve kullanışında kullanmakta olan html ve css kodlama yapıları sürekli ve güncel olarak denetler ve güncel kodlarla yapılmış siteleri sorunsuz görüntüleme imkanı sunar.
Hızlı açılış : Web sitelere girerken sitelerin kodlarını anında tanır ve hızlı bir şekilde görüntüyü size aktarır.

Google chrome indirmek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Microsoft Office 2013 İndir

Microsoft office 2013 programı microsoft’un windows 8 uyumlu ilk office yazılımıdır. Microsoft office 2010’da windows 8’in metro arayüzü tercih edilmiş olup adeta kullanıcı ile program birbirine adapte oluyor ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Microsoft office 2013’le gelen en büyük yeniliklerden birisi de dokunmatik uyumlu olması. Dokunmatik  özelliği sayesinde yeni nesil dokunmatik bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde office 2013 yazılımı kullanılabilecek. Bunun yanı sıra son zamanlarda oldukça popülerleşen ve bir çok kişinin kullandığı bulut bilişimi.  Microsoft office 2013’de yerini almış durumda bulut bilişimi sayesinde dosyalarınızı yedekleme işlemini yapabilirsiniz ve arkadaşlarınızla ayı anda aynı dosyalarla da çalışabilirsiniz. Office 2013 yazılımın diğer özelliklerini aşağıda sizler için listeledik. – Microsoft office 2013 windows phone 8 kullanıcılarına da unutmamış artık windows phone 8 cihazınızla dosyalarınızı entegre edebileceksiniz. – PowerPoint uygulaması office 2013 mükemmel bir değişime uğraşmıştır sunum yaparken siz diğer ekranda bir sonraki sunuma bakabilirsiniz. – OneNote uygulamasının en büyük özelliği el ile çizmiş olduğunuz […]

Microsoft Office 2010 İndir

Microsoft Office 2010 Türkçe , evde, işte ve okulda işlerinizi oldukça kolaylaştıran microsoft tarafından üretilmiş ve bilgisayarınızın olmazsa olmaz denilen programlarından bir tanesidir. Sene olmuş 2020 Dünya çok şaşıracak ama biz Türk milleti halen office 2010’dan vazgeçmiyoruz. Bu da 2010 sürümünün oldukça kullanışlı ve Türkiye’de büyük bir başarı yakaladığının göstergesidir. Microsoft office 2010  paketi içeriğinde bulunan word sayesinde yazılarınızı istediğiniz gibi hazırlayabilir excel sayesinde dilediğiniz gibi tablo oluşturabilir ve içerisinde bulundurduğu formüller sayesinde toplama , çıkartma , bölme , çarpma, ortalama alma gibi işlemleri yapıp günlük hayatta kullandığınız muhasebe işlemlerini kolayca halledebilirsiniz. Microsoft office 2010 sadece bunlarlada sınırlı değil power point’le slayt yapabilir ve access ile veritabanı işlemlerini yapabilirsiniz. bu arada access diyip geçmeyin bir çok programda access kullanılmıştır. Hatta bir çok programın .mdb uzantılı dosyalarını microsoft office access ile düzenleyebilirsiniz  Ayrıca paket içeriği Türkçe olup tek link  microsoft office 2010 indir olarak siz değerli bilgisayar kullanıcılarına sunulmuştur. Microsoft 2010 […]

WhatsApp Alternatifi Mesajlaşma Uygulaması: Telegram

Telegram Nedir? Güvenilir Mi? WhatsApp uygulamasını bilmeyenimiz yoktur. Telegram da aynı WhatsApp içerikli bir uygulamadır ama kendini çok iyi pazarlayamamış ve öne çıkamamıştır. En son WhatsApp’da bulunan gizlilik ayarlarının değişimi insanları kuşkuya düşürdü ve gözler başka uygulama aramaya başladı. Bunlardan biri de Telegram oldu. Peki, Telegram nedir? Telegram’ın İçeriği Nedir? Telegram, bir insanlar arasında iletişim kurmak için kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Gizliliğe önem veren bir uygulamadır. Mesaj yollayan kişinin belirlediği bir süre de mesajlar kendini imha eder ve bu sayede 3. kişiler mesajlara ulaşamaz. Normal silmediğiniz mesajlarda da sadece iletilen kişilerin dosyalarında bulunur. Ekran görüntüsü alındığında karşı tarafa mesaj bildirimi gider ve bu sayede gizli bir şey yapılamaz. Herhangi bir dosya göndereceğiniz de 1.5 GB’ı geçmeyecek şekilde iletebilirsiniz. Fotoğraf, hareketli GIF’lar, ses kayıtları gibi şeyler bulunmaktadır. Bilinmeyen numaraları engelleyebilir, son görülmenizi kapatabilir, profilinizi istediğiniz insanlara gizleyebilirsiniz, konum paylaşımı yapabilir, çevrenizdeki insanların konumlarını izleyebilirsiniz, yanlış yazılan mesajı her iki taraftan da […]

1 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele