Google Chrome indir

Google chrome tarayıcısı google'un çıkartmış olduğu ve google'un en gözde ürünlerinin arasında yer alan bir programdır. Google chrome gerek...

Google Chrome indir
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 4.684

Google chrome tarayıcısı google’un çıkartmış olduğu ve google’un en gözde ürünlerinin arasında yer alan bir programdır. Google chrome gerek hızlı geçişleri gerekse bünyesinde bulundurduğu özelliklerle kısa zamanda kullanıcıların beğenisi topladı ve tarayıcılarda lider konumlarda yükselmiştir.

Google chrome tarayıcısının gözde özellikleri;
Eklenti : eklenti desteği sayesinde galeride bulunan binlerce eklenti içerisinde yeni eklentiyi ekleyip tarayıcınızda işlemlerde faydalı eklentiler sunar.
Gizli mod : gizli mod özelliği sayesinde internet sitelerinde dolaşırken iz bırakmazsınız ve bunu geçmiş olarak kayıt etmez.
Kod doğrulama : altyapısında bulundurduğu kod doğrulama algoritmasıyla gezindiğiniz web sitelerindeki yanlış kodlamaları olabildiğince düzeltir ve daha kullanışlı bir web deneyimi sunar.
Gelişmiş sekmeler : tek ekranda dinamik sayfalar oluşturabilir ve yeni sekmeler açabilirsiniz.
Güvenli web deneyimi :  Zararlı yazılım ve kod içeren sitelere girmeye kalktığınızda sizi uyarır ve güvenliğinizi sağlar.
Yedekleme ve yedek yükleme:  Bilgisayarınıza format atmak istediğinizde yer imlerini yedekleyebilir ve format sonrası bu yer imi ve ayarlarınızı google chrome tarayıcınıza geri yükleyebilirsiniz.
En son teknoloji uyumu : internet sitelerinin kodlanmasında ve kullanışında kullanmakta olan html ve css kodlama yapıları sürekli ve güncel olarak denetler ve güncel kodlarla yapılmış siteleri sorunsuz görüntüleme imkanı sunar.
Hızlı açılış : Web sitelere girerken sitelerin kodlarını anında tanır ve hızlı bir şekilde görüntüyü size aktarır.

Google chrome indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.