Format Freedom

Format freedom nedir, nasıl indirilir ve kullanılır kısaca bunlardan bahsedelim. Öncelikle format freedomun bir multimedya dönüştürücüsü...

Format Freedom
Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.071 views

Format freedom nedir, nasıl indirilir ve kullanılır kısaca bunlardan bahsedelim. Öncelikle format freedomun bir multimedya dönüştürücüsü olduğunu söyleyebiliriz. Peki, neden böyle bir dönüştürücüye ihtiyacımız var? Cevabı basit. Bir video izleyeceğiniz zaman sizin cihanız ile videonun görüntü ya da ses formatı uyuşmayabiliyor. Diğer bir deyişle cihazınız o videonun formatını desteklemiyor. Sonuç olarak siyah bir ekranla karşılaşmanız da kaçınılmaz oluyor. Kimi zaman hem ses hem de görüntüde oluşan bu durum, bazı zamanlar ses varken görüntünün oluşmaması, bazı zamanlar ise görüntü varken sesin oluşmaması gibi sorunlar olarak ta karşımıza çıkabiliyor.

Peki, böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için neler yapabiliriz? İşte format freedom burada yardımınıza koşuyor. Format freedom, birçok dosya formatını destekleyen bir programdır. Video ve ses formatlarında kaliteli bir dönüşüm imkânı sağlayan format freedom, oldukça güçlü bir program. Bilgisayar cep telefonu gibi çeşitli aletlerde format dönüşümü işlemi yapan format freedom programı, video görüntüsünde MPEG-4, AVI, DivX, xVid, MOV, FLV, SWF, WMV, ASF, MPEG-2, VOB ve MKV gibi formatlara destek veriyor. Bunların yanı sıra ses formatlarında da etkili olan format freedom, MP3, FLAC, M4A, MP2, OGG, WAV ve WMA formatlarındaki seslerde de dönüşüm yapabilen bir format dönüştürücü programı.

Peki format freedom a nasıl ulaşabiliriz? Öncelikle belirtmeliyiz ki format freedom programı, ücretsiz bir yazılım programıdır. Ayarları her aygıt için en iyi durumda sunulmuş olan format freedom programı için kullanıcı önceden tanımlanmış profil ile işlerini rahatlıkla halledebilmektedir. Herkesin kolayca kullanabileceği bir yapıya sahip olan programda örneğin bir youtube videosunu dönüştürmek istediğinizi varsayalım. Bunun için video ya destek veren programı ve programın bağlantısını kopyalayarak programa yapıştırabilir ve dönüşümü yapmak istediğiniz dosya formatını da seçebilirsiniz. Üstelik bu işlemden sonra görüntünüz için doygunluk, keskinlik gibi görsel efektleri de kendiniz ücretsiz ayarlayabilirsiniz. Format freedom ile yeniden doğan videolarınızın, ekranlarınıza uymayacağı endişelerine de kapılmayın. Çünkü program kalibre edebilme yeteneğine de sahiptir.İşte bu yüzden, format freedom kolay kullanımı ve ücretsiz oluşu ile tercih edilen format dönüştürme programıdır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları