Marble

Oturduğunuz yerden dünyayı gezmeye ne dersiniz? Evet, aranızda kilometrelerce mesafe bulunan bir ülkeye, şehre, semte, sokağa tek tık ile...

Marble
Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 812 views

Oturduğunuz yerden dünyayı gezmeye ne dersiniz? Evet, aranızda kilometrelerce mesafe bulunan bir ülkeye, şehre, semte, sokağa tek tık ile ulaşabilmeniz hayal değil. Üstelik keşif için kolları sıvadığınız bu gezintinizde, gördüğünüz yerler hakkında bilgi edinmeniz de mümkün. Örneğin gezintiniz sırasında bulunduğunuz yerin hava koşulları iklim özellikleri gibi bilgilere de birer tıklama ile ulaşabiliyorsunuz. Nasıl mı? Elbette yeni nesil harita uygulaması marble ile.

Marble, bahsettiğimiz gibi yeni nesil bir harita uygulamasıdır. Yani bilgisayarlarınız, tabletleriniz ya da cep telefonlarınız üzerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz şekilde aktarılmış uydu görüntülerinden oluşan detaylı bir kroki. Öyle ki bu harita sizleri yalnızca dünya üzerinde merak ettiğiniz noktalara değil, uzayın derinliklerinde de merak edilen esrarengiz yerlere götürebilir. Gerçek zamanlı güncelleme olanakları bulunan yeni nesil harita marble, anlık olarak bulunduğunuz yeri gezebilmenizi sağlıyor. Yani ortam değiştirilmiş ise marble ile de anlık olarak bir değişim söz konusu. İş için seyahat için ya da başka sebepler ile ziyaret edeceğiniz yeri daha önceden görme, tanıma, fikir sahibi olma ve özellikleri hakkında bilgi edinme açısından oldukça yararlı olan marble, google earth’e alternatif olarak göze çarpan bir uygulama. Kullanımı oldukça basit olan marble, çevrim içi ve çevrim dışı gezinme olanakları sunan harika bir yeni nesil haritası.

En çok merak ettiğiniz ülkeden, kendi bulunduğunuz sokağa, uluslar arası uzay istasyonundan uzayın derinliklerine kadar birçok alanı görüş açınıza sunan marble, her bilgisayarda ve özellikle gezmenin tadına varan kâşiflerin cihazlarında bulunması gereken bir uygulama. Ücretsiz indirilebilme özelliği olan marble ile sizde diğer uyduların yörüngelerini izleyebilir, uzaya ilginç bir ziyarette bulunabilir, masa başından nasa başına kadar derin bir gezinti yapabilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları