İMovie

Videolarınız baş yapıt haline dönmesini istiyorsanız İMovie programı tam sizin için hazırlanmış olan bir programdır. İMovie programı ile...

İMovie
Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 607 views

Videolarınız baş yapıt haline dönmesini istiyorsanız İMovie programı tam sizin için hazırlanmış olan bir programdır. İMovie programı ile videolarınızı düzenlemek hiç bu kadar keyifli bir hale gelmemiştir. Program sayesinde videolarınız için yapacağınız pek çok farklı etkinlik ve uygulama bulunmaktadır. İMovie sayesinde kolay bir şekilde kliplerinize göz atma sağlanmaktadır. Ayrıca İMovie programı sayesinde hazırlayacağınız filmler Hollywood tarzına yakın bir şekle gelmektedir. Yine İMovie ile 4K çözünürlükte göz alıcı filmler hazırlamak da epey kolay bir hale gelmektedir. Ayrıca İMovie programının en kullanışlı taraflarından biri İPhone ya da İPad üzerinde başladığınız filminizi Mac üzerinde tamamlamış olmanızdır. Her şey tamamlandığında İMovie programı ile kırmızı halı önünüze serilecektir.

İMovie ile filmi yapmak sadece başında değil tüm film boyunca yani başından sonuna kadar oldukça kolaydır. İMovie kullandıktan sonra film yapmanın bu kadar kolay olduğunu anlayan pek çok kişi filmleri konusunda daha istekli çalışır hale gelmektedir. Ücretsiz bir şekilde indirimi sağlanan İMovie programı sayesinde stüdyo kalitesinde film sahibi olunmaktadır. Filmlere animasyonlu başlıklar koymanın yanında jenerik eklemek ve onlarca stil arasından seçim yapmak için İMovie programı basit bir şekilde kullanılmaktadır.  Sinematik bir görsel için karşınızda İMovie sayesinde 10 farklı yaratıcı video filtresi bulunmaktadır. filminize bu özellikler sayesinde nostaljik görünümden, eski kovboy görünümüne kadar her görüntüyü vermeniz mümkün olmaktadır.

Aksiyon çekimlerinde hızın etkili olması bakımından İMovie programı sayesinde videoların hızları ile oynamak mümkün olmaktadır. okul için hazırlanan projelere İMovie programı profesyonel bir görüntü kazandırırken yeşil ekran efekti sizlere bambaşka bir görünüm kazandıracaktır. Efektler yanında İMovie programı ile film müzikleri kaydı ve yerleşik müzik özellikleri ile müzik kullanımı da son derece kolaydır.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları