İşte Blackberry’nin Yeni Cihazı!

Akıllı telefon pazarında yıllardır adından övgü ile söz ettiren Blackberry, bir ara Beyaz Saray’daki gördüğü ilgiden dolayı bile haberlere...

İşte Blackberry’nin Yeni Cihazı!
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 656 views

Akıllı telefon pazarında yıllardır adından övgü ile söz ettiren Blackberry, bir ara Beyaz Saray’daki gördüğü ilgiden dolayı bile haberlere konu olmuştu. Coşkulu dönemler yaşadıktan sonra hacmini de genişleten bu marka, belli bir dönem ise güç kaybına uğramıştı. Bugünlerde ise ünlü marka yeniden eski şaşalı günlerine dönmek istiyor. Bu nedenle de son olarak Nisan ayında çıkardığı cihazın ardından yenilenme ve değişim öncülüğünde yepyeni bir cihazı oluşturuyor.

N4BB kaynaklarından sızdırılan görüntü ve bilgilerin odağındaki söz konusu akıllı telefon, bir takım görsellerin sosyal medya hesaplarında paylaşılması ile gündeme geldi. Kavisli yapısı ve yumuşak geçişleri ile kendini gösteren bu cihazın görsellerine ise halen şüphe ile bakılıyor. Herhangi bir manipülasyon için de kullanılabilecek olan bu görseller kullanıcıları yanıltabilirler. Fakat firma, her ne kadar görsel konusunda güven vermese de, yayınlanan görüntülere çok uzak bir cihaz çıkarmayacaktır.

N4BB’ye göre, BlackBerry Oslo kod adlı bu cihaz, 2,2 GHz Snapdragon 801 işlemci, 13 megapiksel arka kamera, 3 GB RAM ve 3.450 mAh kapasiteli bir pil ile piyasada yer alacak. Diğer yandan Reuters tarafından verilen bir haberde ise, BlackBerry, Mobil Dünya Kongresi kapsamında ayrı bir cihaz daha markanın yeni çıkacak olan cihazları arasında yerini alacak. Ancak bu cihaz ile ilgili şu an için net bilgi bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları