CLIQZ Browser

Araştırmalarınız, site gezintileriniz ve çok daha fazlası için sabit bir tarayıcı mı kullanıyorsunuz? Peki, alışılagelmiş tarayıcınızın...

CLIQZ Browser
Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2017 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 307

Araştırmalarınız, site gezintileriniz ve çok daha fazlası için sabit bir tarayıcı mı kullanıyorsunuz? Peki, alışılagelmiş tarayıcınızın dışında farklı alternatiflere hiç göz attınız mı? Daha hızlı, daha etkili sonuçlar verebilen tarayıcılar ile karşılaşmanız mümkün. Bizde bu yazımızda sizler için, alışılagelmiş tarayıcılara alternatif olabilecek yeni nesil bir tarayıcı ürününü tanıtacağız.

               CLIQZ Browser, oldukça hızlı ve yine oldukça kullanışlı bir internet tarayıcısı. Açık kaynak kodlara sahip olan CLIQZ Browser, geliştiriciler tarafından üzerinde yeniliklerin de yapılabileceği yeni nesil bir tarayıcı. Güvenilirliği konusunda başarılı olan tarayıcı CLIQZ Browser ile internette yaptığınız bir çok işinizi ve siteler üzerindeki gezintilerinizi yeni bir boyuta geçirebilirsiniz. Kısa sürede çok iş başarmanıza olanak sağlayan hızlı tarayıcı CLIQZ Browser,  bünyesinde barındırdığı güçlü özellikleri sayesinde, internet ortamında daha keyifli hareket etmenize olanak sağlıyor. CLIQZ Browser’ ın en önemli özelliği elbette her tarayıcıdan fazlasıyla beklediğimiz özellik olan zamandan tasarruf. Kısa süre içerisinde aranan ifadenin kaynaklarını önümüze seren tarayıcı CLIQZ Browser,  üstelik aranan öğenin ilk üç sonucunu anında karşımıza çıkarıyor. Böylece en çok işimize yarayacak sonuçlara anlık olarak ulaşabiliyoruz. Sayfalarca veri taramak yerine konu ile bağlantılı olan en iyi sonuçları anlık olarak karşımıza çıkaran CLIQZ Browser, birçok tarayıcıya rakip olabilecek bir güçte. Akıllı aramaları ile hava durumundan yol durumuna, uçak otobüs biletlerinden, borsa durumlarına kadar birçok alanda yardımınıza koşuyor. Üstelik bunlar için her hangi bir sayfayı taramak zorunda kalmıyorsunuz.

Bir tarayıcıdan diğer bir beklenti kuşkusuz sizin aradığınız bilgiye göre bilgileri önünüze sermesi. CLIQZ Browser, daha önceden aratmış olduğunuz ifadelerden yola çıkarak bir sonraki aramalarınızda sizin aslında tam olarak neyi aratmak istediğinizi anlayabilen güçlü bir zekâya sahip.

Herhangi bir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz CLIQZ Browser, reklam içeriklerinden arındırılmış, güvenli ve şifrelenebilir özelliğe sahip yeni nesil haliyle, cihazlarınızda yer edinmeye hazır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.