ATI Radeon HD 3200 Ekran Kartı Driverı indir

ATI Radeon HD 3200 modeli  için hazırlanmış olan ekran kartı driverıdır. ATI Radeon HD 3200  Ekran kartı sürücüsünü aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde  ATI Radeon HD 3200 Ekran Kartı Driverı indirebilirsiniz. windows xp : http://66.226.78.21/downloadsite/drivers/AMD/VGA/VGA_XP64_XP(8.512).zip windows vista :http://66.226.78.21/downloadsite/drivers/AMD/VGA/VGA_Vista64_Vista(8.631).zip

ATI Radeon HD 3200 Ekran Kartı Driverı indir

ATI Radeon HD 3200 modeli  için hazırlanmış olan ekran kartı driverıdır. ATI Radeon HD 3200  Ekran kartı sürücüsünü aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde  ATI Radeon HD 3200 Ekran Kartı Driverı indirebilirsiniz.

windows xp : http://66.226.78.21/downloadsite/drivers/AMD/VGA/VGA_XP64_XP(8.512).zip

windows vista :http://66.226.78.21/downloadsite/drivers/AMD/VGA/VGA_Vista64_Vista(8.631).zip

Benzer Yazılar

Lg G3 Usb Driver

Driver indir 9 yıl önce

Akıllı telefonlar hayatımıza girmesiyle artık telefon ve bilgisayar arasındaki dosya paylaşımı ve internet paylaşımı gibi işlemler usb üzerinden daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapılabiliyor.Üstelik herhangi bir usb driver programı da yüklemenize gerek kalmadan. Ancak akıllı telefonlar bu kadar akıllı olmasına rağmen bazen bilgisayarlarımız bu kadar akıllı olamıyor 🙂 Lg g3 telefonunuzu bilgisayarınızın tanımadığı durumlarda bu bilgisayarınızın usb girişi yada telefonunuzu usb çıkışının bozuk olduğu göstermez. Genelde windows update işlemlerinin yapılmaması yada usb driver paketlerinin zarar görmesi yada yanlış yapılandırması sonucu bazen Lg G3 cihazınızı bilgisayarınız tanımayabilir. Aslında sonuç olarak bilgisayarlara da akıllı değil diyemeyiz 🙂 Lg g3 telefonumu bilgisayarım bir türlü görmüyor yada usb hata mesajı çıkıyorsa hemen lg3 g3 usb driverı indirmelisiniz.  Lg G3 Usb Driver indirmek için tıklayın.

SlimDrivers

Driver indir 9 yıl önce

Bilgisayarda bulunan her sürücüyü aynı anda ve tek bir hamle ile güncelleyebilen, yardımcı bir donanım programı özelliğindeki SlimDrivers, kullanıcılara büyük bir ferahlık ve rahatlık sağlıyor. Çok büyük bir iş yükü olan tüm sürücülerin aynı anda güncellenmesi ve gereken diğer işlemlerin yapılması durumu, kimi zaman can sıkıcı boyutlara gelebiliyor. İşte bu noktada, söz konusu program kullanıcılara en pratik şekilde yardımcı oluyor. SlimDrivers, yalnızca sürücü güncelleme işini yapmıyor. Aynı zamanda bilgisayarda bulunan tüm donanımların güncellik durumlarını test edebilen program, bunun yanı sıra çoğu donanımın kurulması aşamasında pratik bir takım yardımlarda bulunabiliyor. Öte yandan bu program, çeşitli donanım eklentilerinin kaldırılmasını da sağlayabiliyor. SlimDrivers’ın öne çıkan bir başka özelliği de tamamen veri kaybı olmaması ve yapılan işlemlerin boşa gitmemesi ile ilgilidir. Çünkü bu program, işlemler sırasında belli basamaklarda yaptığı yedeklemeler ile birlikte, olası bir sıkıntı halinde geriye dönük yükleme ve eski hale getirme işini de yapabiliyor. Bu şekilde anlık sorunlar yaşanırsa kullanıcının zararına bir […]

Samsung SF-565PR Yazıcı Driverı indir

Driver indir 10 yıl önce

Samsung SF-565PR modeli için hazırlanmış olan yazıcı driverıdır. Samsung SF-565PR yazıcı sürücüsünü aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde Samsung SF-565PR yazıcı driverı indirebilirsiniz. windows 7 , windows vista 32 bit : windows 7 , windows vista 64 bit : windows xp:

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele