PES 2014 Türkçe Spiker V2 Yaması (Demo)

Futbol oyunları içinde en sağlam yapımların arasında gösterilen PES serisi, geçmişi köklü bir futbol geleneğini de içinde barındırıyor....

PES 2014 Türkçe Spiker V2 Yaması (Demo)
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.024 views

Futbol oyunları içinde en sağlam yapımların arasında gösterilen PES serisi, geçmişi köklü bir futbol geleneğini de içinde barındırıyor. Özellikle PES 2014, serinin en güncel oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Son çıkan PES 2015’in pek tatminkar bir sunum gerçekleştirememesi ise, serinin bu oyununu daha da vazgeçilmez bir hale getiriyor. Ancak oyuncular, kendi dillerinde spiker sesi duymak için can atıyorlar. Bu nedenle de Türkçe spiker yamaları yoğun bir rağbet görüyor.

PES 2014 Türkçe spiker yaması ise beklentilere cevap veren harika bir eklenti olarak oyunculara sunuldu. İlk sunulan yamalardan birisi olarak kendini gösteren PES 2014 Türkçe Spiker V2 yaması, demo versiyonu ile dijital dünyada yerini aldı. Yalnızca 330 Mb olan bu yama ile artık oyuncuların oyun sırasında Türkçe sesleri duyacağı vurgulandı. Üstelik, söz konusu yamanın çalışabilmesi için oyunun orijinal olup olmaması ya da extreme yüklenip yüklenmemesi bir anlam ifade etmiyor.

6500 adetten fazla Türkçe repliğin, 2000 civarındaki oyuncu isim seslendirmesinin, en önemli pozisyonlarda verilen Türkçe tepkilerin yer aldığı yama, kurulumunun ardından orijinal İngilizce spikeri silmemektedir. Tüm bunların yanı sıra, oldukça heyecanlı tonlamaların ve diğer seslerin de yer aldığı demoda, oyunun kendisini tam olarak ifade etmesine yarayan aksiyonlar ve ses efektleri de başarı ile kullanılmakta ve değerlendirilmektedir.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları