ACDSee Free

Akıllı telefonlarımızda, tabletlerimizin arkasında ya da çeşitli cihazlarımızda hep son model kameralar olsun istiyoruz. Çünkü anı...

ACDSee Free
Eklenme Tarihi: 15 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.114 views

Akıllı telefonlarımızda, tabletlerimizin arkasında ya da çeşitli cihazlarımızda hep son model kameralar olsun istiyoruz. Çünkü anı görüntülemek, fotoğraflar ile o güzellikleri ölümsüzleştirmek hepimizin isteği… Yani fotoğraflar, görseller ve anılar, bir bütün olarak hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Fotoğrafların görüntülenmesi, hızlı fotoğraf değişimleri ve paylaşım için fotoğrafların hazır halde tutulması gibi özellikler ise, bir takım fotoğraf görüntüleme programları sayesinde oluyor. ACDSee Free ise bu noktada tartışmasız en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkıyor.

img3File

Söz konusu fotoğraf görüntüleme programı, hayatımıza giren en eski fotoğraf programlarından birisi. Yani ACDSee Free programı, deneyim olarak çoğu programdan çok daha iyi bir geçmişe sahip olduğu için kullanıcılara güven veriyor. Program ile ilgili bir diğer ilginç ve önemli ayrıntı ise, ACDSee Free programının en hızlı fotoğraf görüntüleme programı olması… Bu noktadan bakıldığında da, tercih edebileceğiniz en doğru seçenek, yine bu program olarak karşılık buluyor.

ACDSee Free programı içindeki Photo Manager, dilerseniz sizin adınıza fotoğraflarınızı kategorilendirebiliyor. Fotoğrafların tarih, mekan ya da diğer parametreler eşliğinde kategorize edilmesinin yanında, tüm bunları dilerseniz siz de yapabiliyorsunuz. Programın desteklediği uzantılar arasında ise, BMP, GIF, IFF, JPG, PCX, PNG, PSD, RAS, RSB, SGI, TGA, TIFF gibi pek çok çeşit yer alıyor. ACDSee Free fotoğraf görüntüleme programını siz de ücretsiz bir şekilde indirip deneyebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları