WARNING! Your Flash Player may be out of date hatası çözümü

Facebook gibi popüler sosyal ağlara girdiğiniz zaman "WARNING! Your Flash Player may be out of date.Please upgrade to continue" hatası alanlar son...

WARNING! Your Flash Player may be out of date hatası çözümü
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.741 views

Facebook gibi popüler sosyal ağlara girdiğiniz zaman “WARNING! Your Flash Player may be out of date.Please upgrade to continue” hatası alanlar son zamanlarda oldukça fazlalaştı. Bir çok forum sitesinde kullanılan bu hatadan oldukça şikayetçi görüyor ancak gelen yorumlar ve cevaplar çözümle yakından uzaktan alakalı değil öncelikle WARNING! Your Flash Player may be out of date hatası alıyorsanız bu hata kesinlikle virüs değildir. O konuda içiniz rahat olsun.

WARNING! Your Flash Player may be out of date

“WARNING! Your Flash Player may be out of date.Please upgrade to continue” hatası önce gri bir pencerede size beliriyor ve ardından tamam butonuna basınca aşağıdaki gibi bir bilgi yazısı çıkıyorsa sorununuz %99 kullandığınız modemle alakalı bir durumdur.

 

Update Your Flash Player

Please Update Your Flash Player (RECOMMENDED)

Download any Movie, TV Shows from any Website
Watch any Video in Full 1080i HD
Faster Playback and streaming in Firefox, Chrome and Internet Explorer
Total Privacy – Prevent Others From tracking What you are watching
Install Remind me later

 

WARNING! Your Flash Player may be out of date hatası çözümü

Bu hatayı alan kullanıcıların çoğu tp-link ve zyxel marka modeme sahip kullanıcılar oluyor genelde. Bu hatadan kurtulmak için modeminizin arkasında bulunan reset butonuna basıp modemi sıfırlamanız gerekmektedir. Modem resetleme işlemi sonrası da internet sağlayıcı bilgilerinizi tekrar girerek ilk kurulumu gerçekleştirin bu sorun kalkacaktır. Eğer sorun hala düzelmezse modem arayüzünde yazılım güncelleme menüsüne girerek modeminizin yazılımını güncelleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları