Araba Modifiye Programı

Ülkemizde araba sevdası ve özellikle de arabalara yapılan modifiye tutkusu oldukça öne çıkıyor. Bu nedenle de pek çok gencin arabalarını...

Araba Modifiye Programı
Eklenme Tarihi: 2 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 12.177 views

Ülkemizde araba sevdası ve özellikle de arabalara yapılan modifiye tutkusu oldukça öne çıkıyor. Bu nedenle de pek çok gencin arabalarını modifiye etmesi ile ilgili büyük bir hevesinin olduğu gözlemlenebiliyor. Bu tutkunun başlıca nedeni, farklılık yaratarak arabaların değişik görüntülere ve seslere sahip olması; yani bir bakıma, araba ile özdeşleşerek ona bir kişilik katma isteği oluyor. Gerçek hayatta büyük bir yer tutan bu tutkunun, internet ve bilgisayar dünyasında da haliyle iyi bir yansıması bulunuyor.

modifiye-arac

Araba modifiye programı ile beraber yüzlerce farklı araç tipine, farklı araç aksesuarlarına, değişik araba parçalarına ve aklınıza gelebilecek her araba mekanizmasına sahip olabiliyorsunuz. Ekranda gördüğünüz modelleri birbirleri ile kıyaslarken, aynı zamanda pek çok parça ve aksesuarı da araba modeliniz üzerinde deneyebiliyorsunuz. Araba modifiye programının bu konuda adeta bir simülasyon programı gibi çalıştığı da oldukça açık.

Söz konusu modifiye programı sayesinde pek çok aracın modifiyeli hallerine de göz atabilirsiniz. Özellikle elinizde olmayan çeşitli lüks arabalara da modifiye seçenekleri ile bazı dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Bu durum da size hayli keyif verektir. Aynı zamanda modifiye araçlarının özellikleri ve farklı tiplerini de inceleme fırsatı bulacaksınız. Eğer siz de sağlam bir araba ve modifiye tutkunu iseniz, ücretsiz olarak yayınlanan bu programı mutlaka indirin ve keyfinize keyif katın.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları