İşte Karşınızda, Gelişmiş Özellikleri İle Hound!

Soundhound’un geride kalan günlerde tanıtımını yaptığı ve beta sürümünün geliştirme ve deneme amaçlı yayına verildiği Hound, oldukça...

İşte Karşınızda, Gelişmiş Özellikleri İle Hound!
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 630 views

Soundhound’un geride kalan günlerde tanıtımını yaptığı ve beta sürümünün geliştirme ve deneme amaçlı yayına verildiği Hound, oldukça sağlam bir uygulama olarak kendi belli etmişti. Google Now ve Siri’ye sağlam bir rakip olarak kendini göstereceği düşünülen bu uygulamanın beta halinin bile gayet tatmin edici olması, teknoloji dünyasında oldukça olumlu karşılandı.

Hound tanıtımı, şirketin kendi denemeleri, testleri ve videosu ile birlikte yapılmıştı. Ancak bu denemeler ve video yayını şirket tarafından gerçekleştirildiği için pek de güven vermemişti. Son olarak ise internetten ürün tanıtımları yapıp bunları yayınlaması ile bilinen Tim Schofield adlı YouTube kullanıcısı, Hound testlerini yaparak bunun videosunu yayınladı. Bu videoya göre uygulama, oldukça sağlam adımlarla teknoloji dünyasına merhaba diyecek gibi duruyor.

Hound, oldukça ileri bir gelişmişlik ile kendine yer bulacak. Çünkü Siri’de bile olmayan bir takım yetenekler ile, daha beta aşamasında çok başarılı bulunan bu uygulama, basit kalıp soruları ikinci bir defa tekrarlatmıyor. Yani hava durumunu, bir ülkenin başkentini, saatin kaç olduğunu sorduğunuzda, Hound size anında reaksiyon gösteriyor. Ancak asıl olay bu da değil. Uygulama, paragraf şeklinde sorduğunuz soruları aynı anda anlıyor ve sırası ile hepsine birden cevap veriyor.

Beta aşamasındaki uygulamaya eksik yönler tamamlandıktan sonra yeniden bakmakta fayda var. O gün geldiğinde, piyasa oldukça karışacak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları