Göz Rengi Değiştirme Programı

Değişiklikleri hepimiz severiz. Doğuştan gelen bazı özellikleri değiştirmemiz mümkün değilken, bu konuda da teknolojiden faydalanarak çeşitli...

Göz Rengi Değiştirme Programı
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.414

Değişiklikleri hepimiz severiz. Doğuştan gelen bazı özellikleri değiştirmemiz mümkün değilken, bu konuda da teknolojiden faydalanarak çeşitli fantezilerimizi test edebiliriz. Saç rengi değiştirme programları, nasıl ki tanıtılan fotoğrafın saçlarını her renge ve her tona sokabiliyor ise, göz rengi değiştirme programları da gösterilen görselin göz renklerini değiştirebiliyor. Yani bu tür programlar, daha fiziksel olarak bir deneme yapmadan, doğrudan program üzerinde bizlere çeşitli değişiklikler sonucunda nasıl görüneceğimizi gösteriyor.

Sadece kendi denemelerimizde değil, arkadaşlarımız için komik ve eğlenceli paylaşımlar hazırlarken de göz rengi değiştirme programlarından yararlanabilmekteyiz. Kahve rengi gözleri olan bir arkadaşımızın gözlerini maviye çevirip ona bir görsel hazırlayabiliriz. Aynı zamanda, lens takmayı düşünen bir başka arkadaşımıza, o renkteki lensler ile nasıl göründüğünün simülasyonunu çıkartabiliriz. Bunlar gibi pek çok özellik, göz rengi değiştirme programlarında yer alıyor.

Göz rengi değiştirme programları, görüntüsünden sıkılan kişiler için de bir zaman geçirme aracı oluyor. Farklı renk ve tonları gözlerinde deneyerek kendine çeşitli görüntüler alan kişiler, bu program aracılığı ile kafa dağıtabiliyor. Yani programın, eğlenceli ve farklı bir yönü de var. Göz rengi değiştirme programı oldukça kolay bir şekilde kullanılıyor, ara yüzü de hayli pratik bir forma sahip. Her açıdan hoş olan, kullanıcılara farklı anlar yaşatan bu program, ücretsiz olması ile de öne çıkıyor. Kullanıcılar, programdan oldukça memnun kalıyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.