City Car Driving İndir

City Car Driving oyunu oldukça başarılı bir araba sürme simülasyon oyunudur. City car driving oyununda seçeceğiniz arabayla şehir içerisinde ve...

City Car Driving İndir
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 5.317

City Car Driving oyunu oldukça başarılı bir araba sürme simülasyon oyunudur. City car driving oyununda seçeceğiniz arabayla şehir içerisinde ve şehir dışında doyasıya dolaşabilirsiniz. Arabanızla dolaşırken ister trafik kurallarına uyup gerçek hayattaki trafiğe alışın isterseniz gerçek hayattaki trafik ışıklarından ve kurallarından bıkmış iseniz trafik kurallarını hiçse sayıp dilediğinizce gezin. Bu oyunda tek kural var oda patron sizsiniz.

City car driving oyunu özellikle araba sürmeyi yeni öğrenenler için tavsiye niteliğinde bir yapıya sahip. Oyun içerisinde bulunan bmw, audi, mercedes gibi araba markalarının modellerini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Çünkü oyundaki arabalar gerçekleriyle oldukça benzer yapıda. Aynı derecede oyun içerisindeki çevre görünümü, bina görünümü, caddeler ve diğer araçların vardı gerçekçilik hissi oyunu biraz daha heyecanlı ve etkili kılıyor.

City Car Driving 1 City Car Driving 2 City Car Driving 3 City Car Driving 4

City car driving yapımcıları oyun yaparken gerçek dünyayla birebir bağdaşması için gece ve gündüz özelliği ayrıca açık hava , yağmurlu hava ve güneşli hava seçenekleriyle oyunu mükemmel bir simülasyon deneyimi kullanıcılara sunuyor.

City car driving 1.3 indirme işlemini başlatmak için tıklayın.

Oyun orjinal fiyatı 24.99$’dır.

1.2 sürümünden 1.3 sürümüne ücretsiz olarak sürüm yükseltmesi yapabilirsiniz.

1.0 sürümünü daha önce satın aldıysanız 4.99$ ödeyerek 1.3 sürümüne geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir