AAA Logo Creator

AAA Logo Creator basit bir logo tasarlayıcı programdır. Artık logolarımızı hiçbir ücret vermeden bu program üzerinden...

AAA Logo Creator
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2015 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.136

AAA Logo Creator basit bir logo tasarlayıcı programdır. Artık logolarımızı hiçbir ücret vermeden bu program üzerinden yapabilmekteyiz.

Önceden hazırlanmış logolar ile sadece bir iki tık ile kendi logomuzu hazırlamak gerçekten keyifli bir olay oldu. Artık kafa karıştıran programlara , bilgisayar üzerinde saatlerce çalışıp sadece bir logo yapmaya gerek yok. Çünkü AAA Logo Creater yanımızda iken bu tür aksiyonlara ihtiyacımız kalmadı. Programın biraz daha içine girmek gerekirse kendi içinde hazır şablonlar ve logolar bulunmakta. Bu logoları araçlar yardımı ile özelleştirerek kendi logomuzu ortaya çıkarabiliriz. Binlerce hazır simge bulunmakta. Bu simgeleri sadece sürükleyerek logomuza koyabiliriz. Bu sayede zaman ve iş kazanırız. Şu anda yaşadığımız dünyada zamanın nakit getirdiğini hepimiz çok iyi biliyoruz .

Yayıncısı SWGSoft olan AAA Logo Creator 8.2 mb büyüklüğündedir. Ara yüzünde İngilizce kullanılmaktadır.Windows 7 de kullanılabilir durumda olan AAA Logo Creator yardımcı programlar ile diğer Windows sürümlerinde de çalıştırılabilir.
AAA Logo Creator indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.