R10.net Nasıl Üye Olunur ?

R10.net üye olmak bir çok webmaster çeşitli yöntemlere başvurarak üyelik satın almak, üyelik içindavetiye kodu satıl alma gibi yöntemlere...

R10.net Nasıl Üye Olunur ?
Eklenme Tarihi: 25 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 3.405 views

R10.net üye olmak bir çok webmaster çeşitli yöntemlere başvurarak üyelik satın almak, üyelik içindavetiye kodu satıl alma gibi yöntemlere başvuruyor ancak hepsi ya dolandırılıyor yada üyelik satın aldığı anlaşılınca anında r10.net banlanıyor ve bir daha r10.net üye olma fırsatını maalesef kaçırıyor.Eğer r10.net üyelik almak istiyorsanız muhakkak site kurallarına uygun bir şekilde üyelik talep etmeniz gerekiyor.Çoğu webmaster r10.net neden böyle zorunlu yapıyor niye bu kadar sıkı bir yönetimi var diye merak edenlere yanıtlayalım; r10.net alexa’da ilk 10 girmesi , r10.net en büyük webmaster sitesi, en büyük internet kaynağı ve en büyük webmaster e-ticaret sitesi olmasının sebebi zaten bu sıkı yönetimden geçiyor önüne gelen her kişi r10.net’e üye olsaydı zaten şuanda r10.net bu konumda olmazdı . r10.net böyle sıkı kurallara sahip olması r10.net üyelerinin ve üye olmak isteyenler için aslında zararına değil yararına bir uygulamadır diyebiliriz.

 

r10.net davetiye kodu nasıl bulurum ?

r10.net davetiye kodu konusunda pek bir arayışa girmeyin derim forumlar ve internet siteleri üzerinden dağıtılan davetiye kodları yüzünden şuanda bu konu hakkında forumda yeni bir kural getirildi ve davet attığınız bir kişi eğer bir dolandırıcılık yada mağduriyet söz konusu olursa direk olarak davetiye atan kişi sorumlu tutulmak, bu yüzden yakın arkadaşlarınız dışında davetiye kodu bulamazsınız , sana davetiye kodu yollarım 20 lira 50 lira diyen kişiler elbette çıkacaktır bunlara inanmayınız ya dolandırıcıdır yada davetiye yollayacağı hesap çalıntıdır.

 

öyle olmaz , böyle olmaz peki ya r10.net nasıl üye olurum ? diyenler için ;

r10.net üye olmak istiyorum ama illegal yollarla değil daimi r10.net kalıcı olmak istiyorum diyorsanız yönetimden üyelik için izin istemeniz gerekmekte nasıl olacak peki bu izin sistemi ondan bahsedelim. davetiye@r10.net adresine özgeçmişinizi içeren bir mail göndermeniz gerekiyor .

Peki bu mail içeriği nasıl olacak ondanda bahsedelim; 

Adınız Soyadınız :

Mesleğiniz :

interner projeleriniz:

Uzmanlık alanınız :

siteadi.com uzantılı bir mail adresi :

ve samimi ve gerçekci bir mesaj :

yukarıda vermiş olduğumuz bilgileri düzgün bir şekilde yazdığınız takdirde iş yoğunluğuna bağlı olarak 3 gün ile 2 hafta içerisinde r10.net yönetimi tarafından mail adresinize üyelik davetiye kodunuz gönderilmiş olur ve sonra gelir buraya teşekkür edersiniz 🙂

 

 

  1. Belirttiğiniz herşeyi yaptım hatta 2*3 kere mail de attım ama hiç cevap yok. Kısacası teşekkür edemiyorum 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları