Android Facebook Lite indir

Düşük özellikli android cihazlar için facebook mükemmel bir girişimde bulundu ve facebook lite sürümünü çıkarttı. Facebook lite sürümü...

Android Facebook Lite indir
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 4.852 views

Düşük özellikli android cihazlar için facebook mükemmel bir girişimde bulundu ve facebook lite sürümünü çıkarttı. Facebook lite sürümü sayesinde özellikleri düşük olan telefonlarda facebook’un ana sürümünü yükleyip uygulamanın donmasına son!

Facebook lite sürümü hem uygulamanın oldukça hızlı olması hemde apk boyutunun 252 kb olması da kullanıcıları sevindireceğe benziyor. Android 2.2 sürümüyle bile uyumlu olarak çalışan facebook lite sürümü google play store’daki yerini aldı ve şuanda google play store’de 2 farklı facebook uygulaması sizleri şaşırtabilir. Türkiye kullanıcılarının google play store’den indirilmesine izin verilmese de şimdilik Bangladeş, Nepal, Nijerya, Güney Afrika, Sudan, Sri Lanka, Vietnam ve Zimbabwe gibi gelişmekte olan ülkelerde indirilebiliyor bu sayede onların teknolojiyi geriden takip eden ülkeler rahatlıkla telefonlarından facebook’a giriş yapabilecekler.

Android facebook lite uygulamasını ücretsiz olarak google play storeden indirmek için tıklayın.
Facebook lite uygulamasın fullturkceindir.com üzerinden ücretsiz apk dosyasını indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları