ProBina Orion indir

ProBina orion programı inşaat mühendisleri için geliştirilmiş olan bir programdır. Bir çok mühendis ve üniversitelerdeki mühendislik...

ProBina Orion indir
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 3.348

ProBina orion programı inşaat mühendisleri için geliştirilmiş olan bir programdır. Bir çok mühendis ve üniversitelerdeki mühendislik öğrencileri tarafından kullanılan probina orion programı betonarme bina sistemlerinin analizini ve tasarımını yaparak bütün detay tasarımlarını otomatik olarak hazırlamakta olan bütünleşik bir inşaat mühendisliği programıdır.

Probina orion indirmek isteyenler için 2 farklı versiyon bulunmakta; Birincisi 30 günlük deneme sürümü diğeri ise öğrenci sürümüdür. Öğrenci sürümü edinmek için .edu uzantılı bir mail adresiyle probina.com.tr/studentdemo/StudentDemo sayfasındaki formu doldurarak talep edebilirsiniz. 30 günlük deneme sürümünü indirmek için ise tıklayın.

Daha önce bu programı kullanmayanlar ve akıllarında soru işareti kalanlar için probina orion hakkında daha detaylı bir bilgi ve işleyişiyle alakalı aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.