Huawei Honor 7’de Hızlı Şarj Özelliği Var

Türkiye’ye kendini Galatasaray reklamları ile tanıtan, daha sonrasında ne denli etkin ve önemli bir firma olduğunu şirketlere ve son...

Huawei Honor 7’de Hızlı Şarj Özelliği Var
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 800 views

Türkiye’ye kendini Galatasaray reklamları ile tanıtan, daha sonrasında ne denli etkin ve önemli bir firma olduğunu şirketlere ve son tüketicilere gösteren firma Huawei, kendini geliştirmeye ve akıllı telefon pazarındaki etkinliğini artırmaya devam ediyor. Çinli firma Huawei’nin yeni nesil amiral gemisi olan Honor 7 modeli, artık sadece gün sayıyor. Tüm hazırlıkların tamamlandığı ve çok yakında resmi olarak tanıtılacak olan bu cihaz, bir takım sızıntı bilgiler ile şimdiden gündem oldu bile.

Çeşitli platformlarda dile getirilen iddialara göre, Honor 7 modelinde parmak izi okuyucu ve hızlı şarj özelliği bulunacak. Bu şekilde güç konusunda sıkıntı yaşamayacak olan cihaz, büyük bir beklentiyi de karşılamış olacak. Honor 7 modelini 30 Haziran 2015 tarihinde tanıtmayı planlayan Huawei, cihaz için “teaser” yayınlamaya devam ediyor. Özellikle sızıntı görsel ve bilgilerle havayı koklayan firma, hazırlıklarını bu doğrultuda yapıyor. Çinli firma, Honor 7 için komple bir metal kasa vaadinde bulundu. Fiyat olarak ise 600 dolar gibi bir meblağ konuşulmuştu.

Cihaz ile ilgili en ilgi çekici yanların parmak izi okuyuculuğu ve hızlı şarj özelliği olmasının yanında, 5 inç boyutundaki Full HD ekran, 3 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, 3280 mAh kapasiteli pil özellikleri de öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları