Oppo’dan Cüzdan Dostu Telefon: Joy 3

Oppo firması, zannediyoruz ki pek fazla gündeme gelmiyor. Ancak modern insanın en büyük ihtiyaçlarından biri olan kaliteli ve yüksek performanslı...

Oppo’dan Cüzdan Dostu Telefon: Joy 3
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 824 views

Oppo firması, zannediyoruz ki pek fazla gündeme gelmiyor. Ancak modern insanın en büyük ihtiyaçlarından biri olan kaliteli ve yüksek performanslı akıllı telefonlarında çığır açan bir firma olarak aslında Oppo’nun yakından tanınması gerekiyor. Peki neden? Çünkü, her firmanın en ince telefonu üretmek için yarıştığı günümüzde, şu ana kadarki en ince telefonu üreten marka Oppo’dur. R5 modeli, bu özelliği ile bilinir. Aynı zamanda ilk 50 MP kameralı telefonun üreticisi de Oppo’dur ve bu cihaz Find 7 ismiyle bilinir. Çin menşeli bir üretici olan Oppo, bu defa çok fazla abartıya kaçmadı ve giriş seviyesinde bir cihazın tanıtımını yaptı. Oppo Joy 3 isminin verildiği telefon, kompleks bir yapı ve iddialı bir karaktere sahip değil; ancak ucuzluk yönünden listenin en tepelerinde yer alabilir.

Metale benzeyen bir kasa ile piyasaya sürülen Joy 3, 854 x 480 piksel çözünürlüğe sahip olan 4,5 inç ekranı ve 1,3 GHz hızında performans gösteren MediaTek MT6582 işlemcisi ile fena bir kullanım olanağı sağlamıyor. Aynı zamanda 1 GB RAM, 4 GB dahili hafıza, 5 MP çözünürlüklü arka kamera ve 2 MP çözünürlüklü ön kamera, cihazın diğer özelliklerini oluşturuyor.

Joy 3 telefonu, ColorOS 2.0 ara yüzü ile entegre edilen Android 4.4 sürümünü barındırıyor. Cihazın fiyatı henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları