Malwarebytes’ Anti-Malware

Hepimiz biliriz ki bir bilgisayara zararlı bir yazılım bulaştığında, o bilgisayar yavaşlar ve performans kaybı yaşar. Hatta kimi zaman, söz...

Malwarebytes’ Anti-Malware
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 928 views

Hepimiz biliriz ki bir bilgisayara zararlı bir yazılım bulaştığında, o bilgisayar yavaşlar ve performans kaybı yaşar. Hatta kimi zaman, söz konusu cihaz çökme noktasına gelir. Bu nedenle de hepimiz bir şekilde bilgisayarlarımızı zararlı yazılımlardan korumak isteriz. Bu isteğimizi de anti virüs programları sayesinde, ya da çeşitli zararlı yazılım önleyici programlar ile gerçekleştirebiliriz. Malwarebytes’ Anti-Malware programı tüm bilgisayarı koruduğu gibi, aynı zamanda tıpkı bir denetleyici gibi bilgisayarınızı da denetlemektedir. Bu şekilde cihazınız ve sabit diskleriniz tam bir güven noktasında korunuyor olur.

malwarebytes-anti-malware

Malwarebytes’ Anti-Malware zararlı yazılımları yok etme programı, kendi teknolojisini kullanarak tüm zararlı uzantıları tespit eder ve ardından bu yazılımları yok eder. Tam anlamı ile bilgisayarınızın amansız bekçisi olacak olan bu program, kullanım itibari ile de oldukça kolay ve pratik yönlere sahiptir. Programın ara yüzü son derece şık ve sade olduğu gibi, diğer yönlerden de program gayet başarılı sayılmaktadır.

Çevrim dışı virüs veritabanı güncellemelerinin de bulunduğu bu program bünyesinde, tespit edilen her zararlı yazılım saf dışı bırakılmaktadır. Bu şekilde diğer dosyalar da korunmakta, bilgisayar da son derece temiz kalmaktadır. Cihazın performansı, hızı ve etkilere tepki verme süresi, bu açılardan da önem arz etmektedir. Cihaz ne kadar iyi korunursa, o oranda kullanıcısına hizmet edecektir.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları