UltraSurf

Ultrasurf programı ilk çıktığı zaman ip adresini gizlemek için kullanıyordu fakat şuanda ultrasurf çok amaçlı bir şekilde...

UltraSurf
Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 4.603

Ultrasurf programı ilk çıktığı zaman ip adresini gizlemek için kullanıyordu fakat şuanda ultrasurf çok amaçlı bir şekilde kullanılıyor.Yasaklı sitelere girmek isteyen kullanıcılar ultrasurf sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabiliyor bunun yanı sıra ttnet internet aboneliğiniz borcunuzdan dolayı kapandığını varsayalım; aslında internetiniz hiçbir zaman kapanmıyor ttnet iplerinizi yönlendirip sadece kendi sitelerine girmelerine izin veriyor ultrasurf programını çalıştırdığınız zaman ttnet internet’in bu engelini aşıp sınırsız bir şekilde internet sitelerine girebiliyorsunuz tabi ki normal internet hızınızda ki aynı verimi alamıyorsunuz ama film izlemek dışında bütün işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz herhangi bir kurulum ve ücret gerektirmeden kullanabileceğiniz tıkla çalıştır özellikli bir programdır.
Ultrasurf indir
Son zamanlarda twitter, youtube ve blogspot gibi dünya devi sosyal medya ağlarının Türkiye girişinin engellenmesiyle oldukça popüler olan bu program aynı zamanda bilgisayarınızın ip adresi, mac adresi gibi bilgilerini de gizleyerek internette güvenli bir şekilde gezmenizi sağlar. Internet explorer ve mozilla firefox tarayıcılarıyla birebir uyumlu olarak çalışmaktadır. Google chrome ve diğer tarayıcılarda çalıştırmak için Ultrasurf indirdikten sonra Proxy/Vekil Sunucular bölümüne127.0.0.1 ile 9666 portunu yazmanız gerekmektedir.

yasaklı sitelere ve sınırsız internet erişimi sağlayan ultrasurf programını kesinlikle arşivinizde bulunması gereken en önemli programlardan bir tanesidir.

indirmek için tıklayınız.

  1. ultrasurf olmasa biz ne yapardık acaba 🙂 ultrasurf’u indirmek için telefonun internetini paylaştım malum ttnet kapattı internetimi 🙂 şuanda ttnet engelini açtım ve ultrasurf sayesinde internete rahatlıkla bağlanabiliyorum teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.