Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike : Global Offensive 2012 yılında Valve tarafından geliştirilen bir oyundur . Çok iyi bildiğimiz counter strike 1.6 nin üst...

Counter Strike: Global Offensive
Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2015 - Yazar: Enes babacan - Görüntülenme Sayısı: 1.615

Counter Strike : Global Offensive 2012 yılında Valve tarafından geliştirilen bir oyundur . Çok iyi bildiğimiz counter strike 1.6 nin üst versiyonudur. Eski sürümlerine göre rekabetçi ve diğer modlar sunan  cs:go oyun zevkini bir kademe daha üst seviyelere çıkarmış. Gelişmiş hile koruma sistemi ve rütbe sistemi ile artık daha denk oyunlar oynayarak daha zevkli oyun imkanı sunuyor.

Rütbe sistemine göz atmak gerekirse gümüş birden the global elite kadar tam 18 rütbe bulunmakta. Rekabetçi modun yanında klasik topluluk sunucuları da her zaman ki yerinde duruyor. Eski sürümlerde yardımcı bir program ile sahip olduğunuz botlarla çevrim dışı oyun artık valve tarafından sağlanmakta. Çevrimdışı  oyunda 5 farklı zorluk seviyesi bulunmakta. Bu oyun modları dışında silah parkuru modu bulunmakta. Bu mod silahları öğrenmek veyahut aim geliştirmek için yapılmış. Olumlu taraflarından sonra bir kaçta olumsuz taraflarından söylemek gerek.

Rekabetçi oyun modunda haritaların azlığı dikkat çekiyor . Belli bir süreden sonra artık sıkılmaya başlıyorsunuz. Bununla ilgili bir çok şikayet valveye gönderilmiş bulunmakta. Yeni haritalar geleceği haberler arasında . Gelene kadar topluluk sunucularında ki bir çok haritada işinizi görebilir. Topluluk sunucuları bu yüzden cs:go da çok fonksiyonel bir şekilde karşımızda. Son olarak da vac hile korumasının başarısından bahsetmek gerekir. Hileleri engellemenin yanı sıra daha oyuna girişi yasaklaması sebebiyle göz korkutuyor ve hile girişini engelliyor.
Counter Strike: Global Offensive indirmek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.