Resimleri 3d yapma programı indir

Resimleri 3d yapmaya ne dersiniz ? resimleri 3d yapma programı kolay bir şekilde son teknolojiyi kullanarak resimlerinizi 3d formatına...

Resimleri 3d yapma programı indir
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 3.867 views

Resimleri 3d yapmaya ne dersiniz ? resimleri 3d yapma programı kolay bir şekilde son teknolojiyi kullanarak resimlerinizi 3d formatına dönüştürebilir ve çok güzel görüntüler elde edebilirsiniz. 3Djournal adındaki bu program üstelik tamamıyla ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

3d resim nasıl yapılır ?
3djournal programını indirip kurduktan sonra programı çalıştırın açılan program ekranında sol üst kısımda file menüsüne tıklayın. Ardından open left image yazısına tıklayın ve 3d yapmak istediğiniz resmi seçin. Hemen ardında aynı resmi file menüsünden open right image seçeneğiyle seçip tekrar yükleyin. Gerekli resimleri ve işlemleri tamamladıktan sonra yine file menüsünden create a 3D image menüsünü seçin. Bu işlemden sonra artık 2 fotoğraf birleştirildi ve 3d olarak oluşturuldu.

Ancak işlemler sadece bununla da sınırlı değil 3d gözlükle baktığınız zaman o derinlik efektini vermek için 1-2 işlem daha yapmamız gerekiyor. bu işlem için 3djournal 3d resim yapma programının sağ alt kısımdaki create a 3d image seçeneğine tıklıyoruz. Daha sonra aşağıda ve yukarı oklar yardımıyla resimlere derinlik verebilirsiniz. Yukarı tuşuna basarsanız resim ekranın üst kısmına doğru çıkar. Aşağı tuşuna basarsanız ekranın içine doğru bir derinlik yapabilirsiniz. Deneme yanılma yöntemiyle kısa sürede profesyonel 3d resimler çıkartabilirsiniz. Başarılar dilerim.

Resimleri 3d yapma programı indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları