Video İzlerken Javascript:; Yazısı Sorunu Çözümü

İnternet üzerinden bir yerli yada yabanacı dizi izlediğimiz zaman filme odaklanmak için elimizden gelen herşeyi yaparız. Çevreden gelen ufacık...

Video İzlerken  Javascript:; Yazısı Sorunu Çözümü
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 2.385 views

İnternet üzerinden bir yerli yada yabanacı dizi izlediğimiz zaman filme odaklanmak için elimizden gelen herşeyi yaparız. Çevreden gelen ufacık bir ses yada önümüze birisi geçtiği zaman ise çılgına döneriz son zamanlarda google chrome internet tarayıcısıyla film, video ve dizi izlerken tam ekran yaptığınızda sol alt köşede javascript:; yazısı çıkıyor. Özellikle dizist’den sürekli dizileri takip eden izleyicilerin yaşadığı bu sorun bazen izleyicileri çileden çıkartabiliyor.

Video İzlerken  Javascript Yazısı

Sizler için sorunun kaynağına indik ve video izlerken tam ekran yaptığınızda sol alt köşede gelen javascript:; yazısından artık kurtulacaksınız.Öncelikle javascript nedir ? ondan bahsedelim javascript bir kodlama dilidir ve genelde html içerisinde “script” tagları içerisinde kullanılan bir komut dizisidir. Bu anlattığım biraz kafanızı karıştırabilir ancak bir sorunu çözerken bu sorun hakkında her türlü bilgiye sahip olmalı ve biraz araştırmacı olmalıyız değil mi ? yoksa bu Dünya’mızı ve bilgisayarımızı tanıyamayız 🙂 . Şimdi olayı anladık ve bir o kadar da kavradık dizist ve aynı site görünümüne yani tasarıma sahip sitelerden dizi izliyorsanız  Javascript:;  yazısının gözükmemesini istiyorsanız önce video üstünde ışık butonuna tıklayıp daha sonra tam ekran yaptığınız Javascript:;  yazısı bir daha karşınıza çıkmayacaktır ve sizinde Javascript:;  yazısı sorununuz çözülmüş olacaktır. Eğer başka sitelerden film, dizi ve video izlerken bu sorunları yaşıyorsanız yorum olarak hangi siteler olduğunu bize iletirseniz o siteler hakkında da çözüm yolları üretiriz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları