Galaxy J5 Sızdı

Teknoloji devi Samsung, 2015 yılı başında duyurduğu Galaxy J1 modelinin ardından, Galaxy J5 hakkında çalışmalara başlamıştı. Bu noktada,...

Galaxy J5 Sızdı
Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 491

Teknoloji devi Samsung, 2015 yılı başında duyurduğu Galaxy J1 modelinin ardından, Galaxy J5 hakkında çalışmalara başlamıştı. Bu noktada, hemen hemen herkesin merak ettiği, bu yenimodelin özelliklerinin nasıl olacağı hakkında idi. Bir takım dedikodular ile elde edilen bazı özellik bilgileri yanında, bu sefer de bu cihaza ait olduğu iddia edilen görüntüler yayınlandı. Görüntülere göre Samsung, piyasayı sallayacak yeni modeli için büyük uğraş vermişe benziyor.

Orta segment için üretilen Galaxy J5, 5 inç büyüklüğündeki ekranı ile dikkat çekiyor. 1.2 GHz hızında, 4 çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisi bulunan cihazın, 1.5 GB RAM ve microSD kart destekli 8 GB hafıza alanı yer alıyor. Ayrıca cihazın pili, 2600 mAh kapasitesinde…

Ön kısımda bulunan 5 MP çözünürlüğe sahip kamera ve arka kısımdaki 13 MP değerindeki kamerası ile görsel anlamda sağlam bir imkan sunan bu cihaz, internete sıza fotoğraflarından incelenebiliyor. Ayrıca, cihazın içinde Android 5.1 sürümü işletim sistemi olarak yer alacak iken, şu an için herhangi bir noktada fiyat bilgisi de verilmiyor.

Pek çok uzmana göre oldukça iyi ve güzel şekilde donatılmış olan bu model, hedeff kitlesinin telefonları içinde en iyi verimi veren model olarak kendini gösterecek gibi duruyor. Yapılan kritiklerin de bu yönde olması, Galaxy J5 modelini iyice heyecanlı bir bekleyiş içinde tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir