Android müzik dinleme ve indirme uygulaması Qoop.Me

Android telefon ve tabletlerden müzik dinlemek ve indirmek için site aramaktan ve program aramaktan bıkanlar için Android müzik dinleme ve indirme...

Android müzik dinleme ve indirme uygulaması Qoop.Me
Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.753

Android telefon ve tabletlerden müzik dinlemek ve indirmek için site aramaktan ve program aramaktan bıkanlar için Android müzik dinleme ve indirme uygulaması Qoop.Me google play store’de yerini aldı.

Qoop.Me sayesinde artık beğendiğiniz müziği indirmenize gerek yok önce dinleyip sonra indirebilirsiniz yada android cihazınızda hafıza sıkıntısı varsa hiç indirmeden müzikleri online olarak uygulama içerisinde dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda indirmiş olduğunuz müzikleri Sd kartınız içerisinde bulunan downloads klasöründe bulabilir yada Qoop.Me uygulaması içerisinde müzikleri yönetip dinleyebilirsiniz. Üstelik programın Türkçe dil desteğinde bulunması sizleri sevindireceğine eminim.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu mp3 dinleme ve indirme uygulamasını google play storeden indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com