Unity web player indir

Unity 3d web player programı 3d yani 3 boyutlu olan web tabanlı program, içerik ve oyunları görüntülemenizi ve oyunlarda da 3d boyutlu olarak...

Unity web player indir
Eklenme Tarihi: 20 Ocak 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 2.523

Unity 3d web player programı 3d yani 3 boyutlu olan web tabanlı program, içerik ve oyunları görüntülemenizi ve oyunlarda da 3d boyutlu olarak oynamanızı sağlar. Web tabanlı ve 3d formatındaki oyunları oynayabilmenizi için Unity web player programı bilgisayarınızın olmazsa olmasıdır.

3d görüntüleme programları arasında en çok tercih edilen ve oyun yazılımcıları tarafından da önerilen Unity web player özel kodlaması sayesinde bilgisayarınıza indirdiğiniz zaman internetiniz yavaş olsa dahi bile web tabanından kod satırlarını alır ve Unity web player programı aracılığıyla bunu yorumlayıp sizin bilgisayardaki ekranınıza döker. Bu sayede daha hızlı ve iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturur.

Internet Explorer, Mozilla firefox, Google Chrome, Safari, Opera ve Yandex internet tarayıcısıyla uyumlu olarak çalışan Unity Web Player indirip sizde 3D oyun keyfine sahip olabilirsiniz. Üstelik bu Unity web player ile oynanan oyunlar öyle ehten püften oyunlarda değildir. Bilgisayara kurulan oyunlar gibi grafikleri oldukça iyi durumdadır bu programın keyfini anladığınız zaman artık bilgisayara oyun kurma derdiyle uğraşmayacaksınız ve internetin olduğu her yerde keyifle oyun oynayabileceksiniz.
Unity web player indir işlemini başlatmak için tıklayın.

Unity web player programıyla oynanan bir kaç oyundan ekran görüntüsü ;
unity web player indir unity 3d web player indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir