Katiplik Sınavına Hazırlanma Programı İndir – KatipSeçSis İndir

KatipSeçsis programı 10 parmak klavye kullanmak isteyenler, kendini 10 parmak klavye'de test etmek, zabıt katipliği ve icra katipliği gibi sınavlara...

Katiplik Sınavına Hazırlanma Programı İndir – KatipSeçSis İndir
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2019 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 5.691 views

KatipSeçsis programı 10 parmak klavye kullanmak isteyenler, kendini 10 parmak klavye’de test etmek, zabıt katipliği ve icra katipliği gibi sınavlara hazırlanmak isteyenler için oldukça başarılı bir programdır. KatipSeçsis programı tamamıyla Türkçe bir yapıya sahip olup Türk programcı İbrahim AKGÜN tarafından yapılmış tamamıyla ücretsiz windows tabanlı bir programdır.

KatipSeçSis Programı küçük boyutu, kullanım kolaylığı ve 100 farklı metni içerisinde barındıran bir program olmakla birlikte portable bir yapıya sahiptir yani herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmaz ister mailinizde, ister flash belleğinizde muhafaza edip ister evde, ister işte isterseniz de okulda mailinizi yada flash belleğinize erişerek programı çalıştırabilirsiniz. Bu sayede boş zamanlarınızı iyi bir şekilde değerlendirip 10 parmak klavyenizi geliştirebilir katiplik sınavlarına hazırlananlar için rahat bir mülakat sürecinden geçebilirsiniz. Unutmadan her şey sizin elinizde, azimliliğiniz ve öğrenme becerinizle sizler her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. KatipSeçsin Katiplik programı indir ‘i konunun altındaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Programı indirmeden KatipSeçSis programının özelliklerini biraz daha incelemeye ne dersiniz ?

Katiplik Sınavına Hazırlanma Programı İndir

Katiplik Sınavına Hazırlanma Programı KatipSeçsis Programı Bazı Dikkat Çeken Özellikleri

1.) Zaman göstergesi, Geri Tuşu (sil), Yazım Alanı, Noktalama işaretlerini dahil et özellikleri mevcut olup dilediğiniz özelliği aç/kapa yapabilirsiniz.
2.) Kendinizi test ederken süre sınırını siz belirleyebilirsiniz. Standart olarak 3 dakika gelmektedir.
3.)  Sınav Metnini istediğinizde anında değiştirebilirsiniz.
4.) Sistem mevcut metinlerde log tutar ve o metinde daha önce hangi tarihinde kaç dakika’da kaç kelime yazdığınızı göstererek kişisel gelişiminiz konusunda farkındalık yaratır.
5.) Doğrulama Kelime, Yanlış Kelime ve Toplam kelime sayısının sınav bitiminde size sayısal olarak gösterir ve metinde işaretler.
6.) Herhangi bir başla butonuna basmanıza gerek kalmaz yazım alanı bölümüne gelince ilk harfi yazdığınız anda süreniz başlar ve gerçek bir katiplik sınavı hissiyatı yaşatır.

rar şifresi: fullturkceindir.com ‘dur.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları