Facebook Onay Maili Gelmiyor mu?

Facebook onay maili gelmiyor mu ? , facebook onay kodu gelmiyor mu ?, Facebook onay kodu e-postanıza gelmiyor mu ? Sizler için facebok onay maili...

Facebook Onay Maili Gelmiyor mu?
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.103 views

Facebook onay maili gelmiyor mu ? , facebook onay kodu gelmiyor mu ?, Facebook onay kodu e-postanıza gelmiyor mu ? Sizler için facebok onay maili gelmeme sorunu araştırdık.Aslında onay mailinin gelmemesini 4-5 farklı sebebi vardır. Bunlar sizin hatanız olacağı gibi aynı zamanda facebook’unda hatası olabilir bunlardan emin olmak ve facebooktan onay kodu maili almak için yapmanız gerekenler aşağıda sıralanmıştır.

1.Adım öncelikle hangi mail servisini kullanıyorsanız hotmail, gmail, yahoo gibi facebook onay maili önemsiz, gereksiz yada spam kutusuna düşmüş olabilir.

2.Adım onay mailiniz geleceği e-posta adresinin doğru olduğundan emin olun bazen bir karakter hatası yapılıyor ve günlerce onay mailinin gelmesi bekleniyor.

3.Adım Facebook sunucularından aşırı yüklenme ve aşırı trafikten dolayı bazen gecikmeler yaşanabilir biraz bekleyip tekrar mail kutularınızı kontrol edin.

4.Adım bütün adımlarını dikkatlice uyguladınız ama facebook onay kodu mail adresine gelmediyse https://www.facebook.com/help/contact/174964429275926 buradan durumu facebook’a bildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları