Zombie Shooter 1.1 İndir

Zombie Shooter 1.1 İndir, zombi öldürme oyununa hazır mısınız ? korku ve heyecan dolu zombie shooter 1.1 indir zombi oyununda bütün dünyanın kaderi sizin elinizde. Zombileri öldürmek için asla geç kalma yoksa sonunda ölen insan ırkı olur. Zombie Shooter 1.1 sürümün içerisinde 10 farklı silah bulunmaktadır silahları geliştirmekse senin elinde daha fazla zombi öldür ve puan kazan bu sayede silahlarını geliştirip oyunun keyfini sür. Ayrıca zombi öldürürken oyundaki karakterinizi ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Üstelik oyunun boyutu sadece 45 mb olup bilgisayarınızda herhangi kasma,donma yaratmaz ve windows 7, 8, xp ve vista işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.   Zombie Shooter 1.1- Zombi öldürme oyunundan kareler ; Zombie Shooter 1.1 İndirmek için tıklayınız.  

Zombie Shooter 1.1 İndir

Zombie Shooter 1.1 İndir, zombi öldürme oyununa hazır mısınız ? korku ve heyecan dolu zombie shooter 1.1 indir zombi oyununda bütün dünyanın kaderi sizin elinizde. Zombileri öldürmek için asla geç kalma yoksa sonunda ölen insan ırkı olur. Zombie Shooter 1.1 sürümün içerisinde 10 farklı silah bulunmaktadır silahları geliştirmekse senin elinde daha fazla zombi öldür ve puan kazan bu sayede silahlarını geliştirip oyunun keyfini sür. Ayrıca zombi öldürürken oyundaki karakterinizi ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Üstelik oyunun boyutu sadece 45 mb olup bilgisayarınızda herhangi kasma,donma yaratmaz ve windows 7, 8, xp ve vista işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır.

 

Zombie Shooter 1.1- Zombi öldürme oyunundan kareler ;

zombie shooter

Zombie Shooter 1.1 İndirmek için tıklayınız.

 

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

0 Yorum

Yorum Yaz

Rastgele
Verified by MonsterInsights